Reklama
placeholder
News

Maja Staśko z ważnym przekazem na premierze filmu. Joanna Opozda wymownie komentuje

Maja Staśko z ważnym przekazem na premierze filmu. Joanna Opozda wymownie komentuje

fot. instagram.com/majakstasko / fot. instagram.com/asiaopozda

Reklama
Reklama
placeholder

Udział Antka Królikowskiego w filmie Porady na zdrady 2 sam w sobie wydawał się nieco ironiczny. Ponad rok temu cała Polska żyła historią Joanny Opozdy, która miała zostać zdradzona i porzucona przez Antka pod koniec ciąży, gdy ten nawiązał relację z tajemniczą wtedy sąsiadką. Dziś aktor wraz z partnerką Izabelą pojawia się na ściankach, a Joanna skarży się na niepłacenie alimentów przez ojca Vincenta.

Lil Masti pokazała salę porodową. Chce żeby Tomasz Woźniakowski aktywnie uczestniczył w jej porodzie >>

Maja Staśko na premierze Porady na zdrady 2

Na premierze filmu pojawiła się także znana aktywistka, Maja Staśko. Swoją obecność wykorzystała do tego, by udostępnić pewien przekaz. Na ściance zapozowała z kartką, na której napisała „alimenty to nie prezenty”. Więcej na temat tego przekazu możemy przeczytać na jej profilu na Instagramie.

Niealimentacja to olbrzymi problem społeczny, który codziennie skazuje dzieci na gorszy byt. Ta karteczka niestety jest zawsze aktualna i przy niemal każdej okazji miałaby rację bytu — a przy tym filmie o rodzinie i zdradach tym bardziej.

Alimenty to nie prezenty. Alimenty to nie przekręty. Powinny być ściągane jak podatki i traktowane z urzędu jako zaległości podatkowe. A alimentary i alimenciarze — także ci popularni — potępiani za brak wsparcia wobec dzieci.

Każde dziecko zasługuje na wszystko, co najlepsze ❤️

Caroline Derpienski wojuje z Michałem Pirógiem. O co poszło tym razem? >>

Joanna Opozda – reakcja na przekaz Mai Staśko

Asia Opozda udostępniła post Mai Staśko w relacji na Instagramie i dodała do tego emotkę z klaszczącymi dłoniami. Jak myślicie, czy to prztyczek w kierunku Antka Królikowskiego?

fot. instagram.com/asiaopozda

fot. materiały prasowe/Kino Świat

fot. materiały prasowe/Kino Świat

fot. materiały prasowe/Kino Świat

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama