Reklama
placeholder
News

WOŚP 2021: aukcje gwiazd. Co można wylicytować?

WOŚP 2021: aukcje gwiazd. Co można wylicytować?

Wikimedia Commons/Adam Kliczek

Reklama
Reklama
placeholder

Gwiazdy przygotowały aukcje na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2021. Co można wylicytować? Zobaczcie!

WOŚP 2021 – data, miejsce, hasło i cel finału już znane! >> 

WOŚP 2021: data, hasło

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Głównym punktem działań WOŚP w Warszawie będą okolice Pałacu Kultury i Nauki.

Najbliższa zbiórka będzie organizowana pod hasłem: Finał z głową.

WOŚP 2021 – cel finału

W 2021 roku fundacja Jurka Owsiaka przeznaczy zebrane pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

WOŚP 2021 – co przekazują gwiazdy?

Jak co roku, w WOŚP 2021 angażują się też znane osoby. Aktorzy, wokaliści, sportowcy i inne gwiazdy licytują cenne rzeczy lub wyjątkowe chwile, z których cały dochód zostanie przekazany na konto fundacji. Lista aukcji jest bardzo długa!

Iga Świątek licytuje swoją rakietę z French Open, Ewa Chodakowska proponuje metamorfozę, Edyta i Cezary Pazura – obiad w swoim domu, a Areta Szpura – koszulkę z autografem Rihanny!

Jurek Owsiak – wiek, żona, dzieci, wykształcenie >> 

Co jeszcze znajdziecie na aukcjach WOŚP 2021? Czerwone Ferrari od Radka Kotarskiego, rękawice bokserskie Artura Szpilki, sesję zdjęciową od Darii Dąbrowskiej z Top Model, pierwowzór bomberki od Łukasza Jemioła i spacer z Patricią Kazadi. Aktor Andrzej Chyra… posprząta mieszkanie temu, kto wygra jego licytację. ;-) 

Udział w aukcji bierze też oczywicie Jerzy Owsiak. Założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2021 roku przekazuje m.in. rysunek „Jesteśmy Mocni”.

Wszystkie licytacje na WOŚP 2021 znajdziecie na tej stronie.

Przyłączycie się do WOŚP w tym roku?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama