News

Piłkarz wyrzucony z klubu za 'pierdzenie w szatni'? Zawodnik komentuje

Piłkarz wyrzucony z klubu za 'pierdzenie w szatni'? Zawodnik komentuje

fot. Pixabay.com

Marcelo opuścił szeregi klubu Olympique Lyon na początku 2022 roku. Teraz mówi się o dość zaskakujących powodach, które miały przyczynić się do tego, że były gracz Wisły Kraków nie jest we francuskiej drużynie.

Eurowizja: Ukraina i Polska razem. Ochman i Kalush Orchestra śpiewają Stefanię [WIDEO] >> 

Marcelo nie gra w Olympique Lyon przez 'bąki'?

M.in. serwis sport.pl podał, że „Marcelo został wyrzucony z Olympique Lyon za pierdzenie w szatni”. Portal powołuje się na doniesienia dziennika L'Equipe.

Francuscy dziennikarze mieli ustalić, że brazylijski sportowiec „pierdział w szatni i śmiał się z tego wspólnie z kolegami”. To miało nie spodobać się dyrektorowi sporowemu klubu, który, w porozumieniu z trenerem, najpierw miał odesłać piłkarza do rezerw, a w końcu rozwiązać z nim kontrakt.

Informacje o kuriozalnym powodzie zakończenia współpracy dosadnie skomentował w mediach społecznościowych były piłkarz, Gary Lineker.

Pamiętacie chłopca z opakowania kinderków? Tak wygląda dzisiaj >>

Wypadł za pierdzenie? W dzisiejszych czasach dostałbym dożywotniego bana za sr***e na boisku. Gra się skończyła – napisał na Twitterze.

Sport.pl przypomina o incydencie z udziałem byłego reprezentanta Anglii, który załatwił potrzebę fizjologiczną na boisku w czasie meczu z Irlandią na mistrzostwach świata 1990.

Marcelo opuścił klub przez 'gazy'? Komentuje doniesienia

Dzięki @lequipe, po długim czasie muszę wrócić na Twittera, żeby to zdementować. Dziennikarstwo w dzisiejszych czasach to żart! – napisał  Marcelo Guedes

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.