News

Julia Wieniawa zarabia więcej niż Marcin Bosak. Aktor protestuje

Julia Wieniawa zarabia więcej niż Marcin Bosak. Aktor protestuje

Fot. Instagram.com/juliawieniawa/bosak.marcin

Julia Wieniawa zarabia więcej niż Marcin Bosak. Aktor protestuje i rezygnuje z dużego projektu. O co chodzi?

Quebo, Wieniawa i Szpak wrócili na siłownię Gauera [ZDJĘCIA] >> 

Z powodu epidemii koronawirusa w Polsce, zawieszono nagrania wielu programów rozrywkowych. Na liście show, które mają pojawić się ponownie dopiero jesienią, znalazł się m.in. Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Od jakiegoś czasu w internecie krążą informacje, że w nowych odcinkach kultowego tanecznego formatu zabraknie Marcina Bosaka. Przypomnijmy, że aktor uczył się tańca pod okiem Wiktorii Omyły.

Dlaczego Marcin Bosak rezygnuje z Tańca z Gwiazdami? 40-latek nie wypowiada się na ten temat. Mówi się, że powodem jego decyzji jest fakt, że Julia Wieniawa otrzymuje większe wynagrodzenie za udział w programie.

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Marcin zrezygnował z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, bo dowiedział się, że Julia Wieniawa ma prawie dwa razy wyższą stawkę. On dostawać miał 8, ona aż 15 tysięcy złotych. Jest znanym aktorem z ogromnym dorobkiem i rozpoznawalnością, a ona stawia w show biznesie pierwsze kroki. Według was to sprawiedliwe?! – miała zdradzić Pudelkowi.pl osoba z otoczenia aktora. 

Julia Wieniawa wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Ile zarobi? >> 

Serwis podaje również, że wcześniejsze doniesienia o rekordowej kwocie 30 tysięcy złotych, którą Julia Wieniawa miała otrzymywać za jeden odcinek Tańca z Gwiazdami są nieprawdziwe. Informator miał przekazać dziennikarzom, że był to tylko chwyt marketingowy. 

Miała dostać 12, ale wynegocjowała 15. Plotkę o 30 tysiącach wymyślił i podał dalej jej PR – czytamy.

Myślicie, że Taniec z Gwiazdami 11 rzeczywiście wróci na ekrany w mniejszym składzie?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@bosak.marcin & @wiktoriaomyla zatańczyli tango💃🏼🕺 #bossyła #tzg2020 #polsat

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas na tango 💃🏻 #zostanwdomu #tanieczgwiazdami #juliano @juliawieniawa @stefanoterrazzino

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry moi drodzy. Bardzo dziękuję za zainteresowanie faktem noszenia przeze mnie maseczki ochronnej podczas wczorajszego programu „Taniec z gwiazdami”. Dziękuję za liczne komentarze. Moja decyzja była spowodowana przeziębieniem i dbałością o komfort współpracujących ze mną osób oraz potrzebą zastosowania się do zaleceń służb dbających o nasze zdrowie. Jednocześnie chcę wszystkich uspokoić. Nie mam gorączki i objawów innych niż katar. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy a ekipie Tańca z gwiazdami za współpracę. Dbajcie o siebie i o bliskich w tym trudnym dla wszystkich czasie. W sposób szczególny zwróćcie uwagę na higienę i przypominajcie o tym dzieciom. Jeśli możecie, zostańcie w domu. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. @tanieczgwiazdami @polsatofficial @tanieczgwiazdamifani @wiktoriaomyla #zdrowie #zdrowieprzedewszystkim #przeziębienie #koronawirus #zostańwdomu 📸@marysiadebska

Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

golden hour ✨ #home

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#newgiftfrommylove #plny #blue #blueliketheocean @plnylala ;)

Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj