News

Marcin Maciejczak wrócił do szkoły po wygraniu The Voice Kids. Tak powitali go koledzy [WIDEO]

Marcin Maciejczak wrócił do szkoły po wygraniu The Voice Kids. Tak powitali go koledzy  [WIDEO]

Fot. YouTube.com/8TVR

Marcin Maciejczak wrócił do szkoły po wygraniu The Voice Kids 3. Tak nastolatka powitali koledzy i nauczyciele!

Eurowizja Junior 2020: Marcin Maciejczak komentuje swój udział >> 

The Voice Kids – Marcin Maciejczak wygrał 3. edycję

22 lutego 2020 roku odbył się finał trzeciej edycji The Voice Kids. Najlepszym dziecięcym głosem w Polsce został 14-letni Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. W finale nastolatek zaprezentował swój pierwszy singiel – Jak Gdyby Nic, do którego słowa i muzykę napisali Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór. W ciągu 5 dni od premiery teledysk do singla Jak Gdyby Nic obejrzano na YouTube prawie 2,5 miliona razy.

Czy Marcin Maciejczak ma dziewczynę? Wściekły Dawid Kwiatkowski nie przebiera w słowach >> 

Niedawno Marcin Maciejczak wrócił do szkoły po wygranej w The Voice KidsUczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Jakubicach przygotowali dla niego uroczyste przyjęcie, w którym wzięli udział również władze gminy Warta, mieszkańcy wsi Bartochów, z której pochodzi Marcin Maciejczak, oraz rada rodziców. Wideo z wydarzenia udostępniła na YouTube regionalna telewizja, dla której nastolatek udzielił też wywiadu.

Marcin Maciejczak otrzymał gratulacje i słowa uznania od nauczycieli, władz gminy oraz kolegów ze szkoły. Zwycięzcy trzeciej edycji The Voice Kids przyznano nawet voucher w wysokości 5 tysięcy złotych.

My też przyłączamy się do gratulacji! :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emocje już opadają, ale jakoś nadal w to nie wierzę, że to koniec tej wspaniałej przygody z tym cudownym programem, atmosfera która panowała tam była niesamowita i już za nią tęsknię... Chciałbym pogratulować wam @hania_sztachanska i @nataliakawalec_official wasze występy były cudowne nikt nie przegrał, razem tworzymy tę edycję! Kocham was! 🤍 @kwiatkowsky jesteś dla mnie najważniejszy i dziękuję ci za przygotowanie mnie do występów bo bez twoich rad nie poradziłbym sobie tak dobrze z moimi występami w tym programie, kocham cię najmocniej!❤️@adamczaplavc i @olanowak.spiewajzola również dziękuje wam za przygotowania i wasze rady bo wiele mnie nauczyły. @michal_majak_ gdyby nie ty ta edycja nie byłaby tak niesamowita, mam nadzieję że Cię nie zawiodłem. ❤️22.02.2020 ta data już zostanie ze mną do końca życia... dziękuję @minuunim i @patrykkumor za zrozumienie i stworzenie tak wspaniałego numeru! ❤️Teledysk w niespełna dobę jest numer na karcie na czasie! Dziękuję z całego serca za każdy SMS📱i wsparcie w tym ważnym dniu.

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔥🔥🔥

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

04.01.2020 🎙 #thevoicekidspoland @thevoicekidstvp

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj