News

Eurowizja Junior 2020: Marcin Maciejczak komentuje swój udział

Eurowizja Junior 2020: Marcin Maciejczak komentuje swój udział

Fot. Instagram.com/marcinmaciejczak

Marcin Maciejczak pojedzie na Eurowizję Junior 2020? Zwycięzca The Voice Kids 3 komentuje swój udział w konkursie.

Eurowizja Junior 2020 będzie w Krakowie? „Rozmowy zaszły bardzo daleko” >> 

Eurowizja Junior 2020: Marcin Maciejczak reprezentantem Polski?

22 lutego 2020 roku wyemitowano finałowy odcinek trzeciej edycji The Voice Kids. Najlepszym dziecięcym głosem w Polsce został 13-letni Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. W finale Maciejczak zaprezentował swój pierwszy singiel – Jak Gdyby Nic. Po ostatnim odcinku The Voice Kids 3 pojawiły się komentarze, że nastolatek powinien reprezentować Polskę na 18. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

(…) Jest wyjątkowy i powiem, że jestem dumny, że mamy taki głos w Polsce. Oby jeszcze nas reprezentował na Eurowizji. Wierzę w Ciebie Marcin i życzę Tobie wszystkiego dobrego.

Mam nadzieję, że Marcin będzie reprezentował nasz kraj w dziecięcej Eurowizji i po raz trzeci ją ZWYCIĘŻYMY!!

Trzecia Eurowizja też nasza? Mam nadzieję, że jedzie na nią Marcin!! – pisali fani pod postem z ogłoszeniem zwycięzcy The Voice Kids 3 na Facebooku programu.

Marcin Maciejczak - kim jest? Już występował w TV i inspiruje się Arianą Grande >> 

Czy Marcin Maciejczak pojedzie na Eurowizję Junior 2020? W wywiadzie dla serwisu Pomponik nastolatek skomentował wyjazd na konkurs. Zdradził, że udział w wydarzeniu jest jego marzeniem.

Nie wiem, czy to jest jeszcze na 100% i czy to w ogóle jest realne, ale jest to jakieś tam moje małe marzenie – powiedział.

Maciejczak dodał, że jeśli preselekcje do Eurowizji Junior będą odbywały się, tak jak w zeszłym roku, w specjalnym wydaniu Szansy na Sukces, chętnie się do nich zgłosi. 

Czy Marcin Maciejczak ma dziewczynę? Wściekły Dawid Kwiatkowski nie przebiera w słowach >> 

Tego kto będzie reprezentował Polskę na kolejnej Eurowizji Junior dowiemy się za jakiś czas. Marcin Maciejczak ma jednak spore szanse na reprezentowanie naszego kraju w konkursie. Nastolatek ma 13 lat co jeszcze pozwala mu na wyjazd na show. (Uczestnikami Eurowizji Junior są dzieciaki w wieku 9-14 lat).

Przypomnijmy, że do tej pory swoich sił na Eurowizji Junior próbowały dwie uczestniczki polskiej edycji The Voice Kids. Co więcej, ich występy przyniosły Polsce dwa zwycięstwa z rzędu! W 2018 roku najlepszą piosenkę na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci zaprezentowała Roksana Węgiel, która wygrała pierwszą edycję polskiego The Voice Kids. Rok później na międzynarodowy konkurs pojechała finalistka show – Viki Gabor, której singiel Superhero też okazał się numerem jeden.

Chcielibyście, żeby Marcin Maciejczak reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2020?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emocje już opadają, ale jakoś nadal w to nie wierzę, że to koniec tej wspaniałej przygody z tym cudownym programem, atmosfera która panowała tam była niesamowita i już za nią tęsknię... Chciałbym pogratulować wam @hania_sztachanska i @nataliakawalec_official wasze występy były cudowne nikt nie przegrał, razem tworzymy tę edycję! Kocham was! ? @kwiatkowsky jesteś dla mnie najważniejszy i dziękuję ci za przygotowanie mnie do występów bo bez twoich rad nie poradziłbym sobie tak dobrze z moimi występami w tym programie, kocham cię najmocniej!❤️@adamczaplavc i @olanowak.spiewajzola również dziękuje wam za przygotowania i wasze rady bo wiele mnie nauczyły. @michal_majak_ gdyby nie ty ta edycja nie byłaby tak niesamowita, mam nadzieję że Cię nie zawiodłem. ❤️22.02.2020 ta data już zostanie ze mną do końca życia... dziękuję @minuunim i @patrykkumor za zrozumienie i stworzenie tak wspaniałego numeru! ❤️Teledysk w niespełna dobę jest numer na karcie na czasie! Dziękuję z całego serca za każdy SMS?i wsparcie w tym ważnym dniu.

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

04.01.2020 ? #thevoicekidspoland @thevoicekidstvp

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj