Reklama
placeholder
News

Marcin Najman znów z ekspresowym nokautem. Po jakim czasie padł na deski?

Marcin Najman znów z ekspresowym nokautem. Po jakim czasie padł na deski?

fot. Instagram: @marcin.najman

Reklama
Reklama
placeholder

Marcin "El Testosteron" Najman i  Andrzej "Polish Prince" Fonfara zmierzyli się w oktagonie na gali Clout MMA, która odbyła się w sobotę 5 sierpnia 2023 roku. Marcin Najman po raz kolejny w swojej karierze został ekspresowo znokautowany przez swojego rywala. Ile czasu trwała walka wieczoru?

Fame MMA 19: karta walk. Są niespodzianki i dodatkowa walka >>

Marcin Najman ekspresowo znokautowany podczas Clout MMA

Marcin Najman został znokautowany przez Andrzeja "Polish Prince'a" Fonfarę w zaledwie 16 sekund podczas gali Clout MMA. Choć to Najman początkowo zdobył przewagę, sportowiec szybko stracił równowagę i padł na deski. Andrzej Fonfara wykorzystał sytuację i zaczął zadawać swojemu przeciwnikowi ciosy w głowę. Sędzia natychmiast przerwał walkę i ogłosił, że to Fontara zwyciężył pojedynek przez techniczny nokaut. 

Fame MMA: Marcin Najman wygrał z federacją. O co chodziło? >>

Marcin Najman odniósł się do przegranej walki na swoim profilu na Instagramie:

Andrzejowi serdecznie gratuluje! W parterze uderzał mocno, ale nic nie zmieni tego, że w stójce to ja mocno trafiłem. Trzeba było w stójce pozostać, a nie szukać na silę sprowadzenia. Andrzej wygrał po moim błędzie,zupełnie spoźniłem to wejście w nogi. Najważniejsze, że sie przeprosiliśmy.

Andrzej Najman: poprzednie ekspresowe nokauty

Większość internautów przed rozpoczęciem gali Clout MMA było przekonanych, że to właśnie Andrzej Fonfara wygra pojedynek. Nie był to pierwszy raz, kiedy Marcin Najman został znokautowany w ekspresowym tempie. W październiku 2022 roku sportowiec zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem podczas WOTORE 6. Przeciwnik Najmana pokonał go wówczas w tylko 15 sekund. Sędzia przerwał pojedynek niedługo po tym, jak Jóźwiak przewrócił Najmana na matę i zadał mu serię ciosów. Zaraz po upadku sportowiec zasłonił głowę rękoma. Do jednej z najkrótszych walk w karierze Marcina Najmana należy również ta, którą stoczył z Pawłem ''Trybsonem'' Trybałą podczas gali FFF MMA w 2019 roku. 

Ekspresowe nokauty Marcina Najmana możecie zobaczyć poniżej:

@marcinwe3 #mma #knockout #najman #cloutmma #loser #eltestosteron #cesarz ♬ dźwięk oryginalny - marcinwe3

 

 WOTORE 6 -  Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak

 

FFF MMA - Marcin Najman vs Paweł Trybała

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama