Reklama
placeholder
News

Marianna Schreiber oskarża Gohę Magical o pomówienia. Wydała oświadczenie

Marianna Schreiber oskarża Gohę Magical o pomówienia. Wydała oświadczenie

fot. instagram.commarysiaschreiber/ fot. instagram.com/gosiamagical.official/

Reklama
Reklama
placeholder

9 marca 2024 roku Marianna Schreiber miała stoczyć swoją drugą walkę podczas gali Clout MMA 4 w Łodzi. Niestety starcie nie doszło do skutku, bo jej przeciwniczka, Goha Magical, dzień przed nim została zatrzymana. Małgorzata Zwierzyńska spędziła w areszcie 45 dni. Powodem jej aresztowania były zaległe nieodrobione prace społeczne. 22 kwietnia 2024 roku matka Daniela Magicala wyszła na wolność. Patostreamer tuż po jej wyjściu z więzienia zorganizował transmisję live na TikToku. Goha skierowała kilka słów do Marianny Schreiber:

Marianka, idę po ciebie! Wiem, komu to zawdzięczam i czemu tu wylądowałam.Wszystko wyjaśnimy sobie w oktagonie. Pamiętaj, jestem zawzięta! Nie podaruję ci tego, nigdy. Do zobaczenia niedługo! 8 czerwca czekam na ciebie.

W pierwszym wywiadzie, którego Małgorzata Zwierzyńska udzieliła krótko po odzyskaniu wolności youtuberowi Arturowi Przybyszowi, także padło stwierdzenie, że za jej zatrzymanie jest odpowiedzialny (jeszcze) mąż Marianny Schreiber, poseł Łukasz Schreiber, a także ona sama:

Wiem, że za moim zatrzymaniem, bo doszły mnie słuchy stoi Marianna i na pewno mąż. Tu chodzi o politykę. Mnie się wydaję, że to bardziej jej mąż miał większy udział. Jeśi ona by nie chciała żebym była wolna to by się jej to wymkło gdzieś podczas konferencji, bo to się nie da tak, żeby nie wymkło się, gdyby ktoś nie chciał. Tak mi się wydaje, że to jej mąż. Stawiam na niego od początku. (pisownia oryginalna)

Marianna Schreiber nie pozostała obojętna na te słowa.

Goha Magical - kto to, ile ma lat, kim jest dla Daniela Magicala? >>

Marianna Schreiber wydała oświadczenie. Oskarża Gohę Magical o pomówienia

Niedoszła rywalka Gohy Magical udała się do Torunia i pod blokiem, w którym ta kiedyś mieszkała, nagrała materiał wideo. Oskarża w nim Małgorzatę Zwierzyńską o pomówienia:

Jestem zażenowana zachowaniem Gohy. Jestem w miejscu, w którym to wszystko się zaczęło i to wszystko się skończy. Goha oskarżasz mnie o to, że przeze mnie wylądowałaś w więzieniu, a jedyną winną osobą jesteś przecież Ty sama. Zostałaś skazana za swoje grzechy przez niezależny sąd, a mnie w to nie mieszaj. To, że innych obwiniasz o swoje błędy, to oznacza z przykrością stwierdzam, że twoja resocjalizacja po prostu nie wyszła. Byłam jedyną osobą, która za Tobą jeździła i chciała Cię stamtąd wydostać. Przez cały miesiąc, kiedy Cię nie było słowem na Twój temat się nie wypowiedziałam. Nie dam się pomawiać, a tym co robisz mocno pracujesz na pozew, bo Twoje oskarżenia są po prostu karalne. Ja tak tego nie zostawię i pamiętaj nie rób z siebie więżnia politycznego, bo nim nie byłaś. Zostałaś skazana za po prostu swój całokształt, który dział się tutaj.  

 Marianna Schreiber w najnowszym wpisie na Instagramie poinformowała, że składa pozew przeciwko Małgorzacie Zwierzyńskiej. 

Harry Styles dostał 8000 kartek od fanki. Stalkerka skazana >>

 

 

 

 

 

fot. screen instagram.com/gosiamagical.official/

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama