Reklama
placeholder
News

Marianna Schreiber vs Lexy Chaplin. Walka zaplanowana na dzisiejszą Clout MMA

Marianna Schreiber vs Lexy Chaplin. Walka zaplanowana na dzisiejszą Clout MMA

fot. instagram.com/Clout MMA

Reklama
Reklama
placeholder

Planowana walka Marianny Schreiber i Gohy Magical miała się odbyć podczas wieczornej gali Clout MMA 9 marca na terenie łódzkiej Atlas Areny. Jednak ze względu na zatrzymanie Gohy przez policję konfederacja musiała znaleźć zastępstwo.

Goha Magical zatrzymana przez policję. Będzie zastępstwo podczas walki z Marianną Schreiber >>

Goha Magical aresztowana - dlaczego?

Wieczorem 8 marca Goha Magical została zatrzymana przez policję podczas treningu na terenie Atlas Areny. Informacje, jakie można znaleźć w internecie o powodzie jej zatrzymania są takie, że nie wykonywała zasądzonych jej prac społecznych. Nie ma jednak jeszcze na ten temat oficjalnych informacji.

Marianna Schreiber - Clout MMA - z kim będzie walczyć?

Goha Magical przytula Mariannę Schreiber okazując jej wsparcie po rewelacjach o rozwodzie. Dała jej prezent >>

Jeszcze wieczorem na dzień przed galą stało się jasne, że walka Marianna Schreiber - Goha Magical nie dojdzie do skutku. Na swoim profilu na X/Twitterze Mateusz Sobiecki, rzecznik prasowy federacji Clout MMA, poinformował, że znaleziono już zastępstwo za Gohę

Kto więc zawalczy wieczorem z Marianną Schreiber? Jej planowaną przeciwniczką 9 marca 2024 roku na czwartej odsłonie Clout MMA w łódzkiej Atlas Arenie ma być LEXY CHAPLIN.

Szefowa Clout MMA stoczy jednak walkę z Marianną tylko i wyłącznie wtedy, kiedy lekarze ją do tego dopuszczą.

Do pojedynku LEXY CHAPLIN - KRÓLOWA dojdzie, jeśli współwłaścicielka organizacji zostanie dopuszczona do starcia przez lekarzy po pojedynku z LINKIMASTER

Marta Linkiewicz jest jednak na tyle silną przeciwniczką, że po walce z nią Lexy może już nie być w stanie zawalczyć z Marianną Schreiber.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama