Reklama
placeholder
News

Maroon 5 w Polsce 2019: znamy ceny biletów! Drogo?

Maroon 5 w Polsce 2019: znamy ceny biletów! Drogo?

Wikimedia Commons/Justin Higuchi

Reklama
Reklama
placeholder

Maroon 5 wystąpi w Polsce! To wspaniała wiadomość dla fanów zespołu. Co wiemy o nadchodzącym koncercie Maroon 5?

Zespół w lutym 2019 roku ruszy w światową trasę koncertową Red Pill Blues Tour, którą rozpoczną koncertem w Brisbane w Australii. Później Maroon 5 zawita do Europy. Twórcy takich hitów takich jak Girls Like You (nagrane wspólnie z Cardi B), What Lovers Do i Sugar zagrają też w Krakowie.

Maroon 5 w Polsce

Maroon 5 zagrają w Polsce 6 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się 31 sierpnia 2018 roku.

Support przed koncertem Maroon 5 zagra Sigrid, którą znacie z takiego przeboju jak Strangers.

Klienci Citi Handlowy mogą jako pierwsi kupić bilety na koncert zespołu Maroon 5, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 6 czerwca w ramach europejskiej trasy koncertowej Red Pills Blues. Więcej szczegółów o przedsprzedaży dla klientów Citi Handlowy można znaleźć na stronie internetowej. Bilety do sprzedaży ogólnej trafią 31 sierpnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl – czytamy w opisie koncertu.

Cieszycie się, że Maroon 5 wystąpi w Polsce?

Maroon 5 - bilety

31 sierpnia ruszyła sprzedaż biletów. Znamy ceny biletów na koncert Maroon 5 w Polsce!

Wejściówki na ten występ kupicie w cenach od 199 do 800 złotych. Za bilety VIP-owskie trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych.

Cena za bilet na Maroon 5 w Krakowie waha się w zależności od wybranego sektoru. Bilet na trybuny kupicie od 199 do 399 złotych. Za miejsce na płycie pod samą sceną Maroon 5 zapłacicie 419 złotych, druga linia płyty to koszt 319 złotych, a w trzeciej możecie bawić się za 220 złotych.

800 złotych zapłacicie za Hot Ticket na trybunach.

Bilety na Maroon 5 >> 

Z kim widzimy się na miejscu?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama