News

Super Bowl 2019: fani zhejtowali Maroon 5. Słusznie?

Super Bowl 2019: fani zhejtowali Maroon 5. Słusznie?

fot. YouTube.com/NFL

Super Bowl, czyli finał futbolu amerykańskiego w ligi National Football League co roku wzbudza wielkie emocje wśród widzów. W tym roku ta impreza odbyła się 3 lutego 2019 roku i zebrała więcej złych opinii niż kilka poprzednich edycji razem wziętych. Dlaczego?

W przerwie meczu co roku występują zaproszone wielkie gwiazdy, a możliwość występu podczas tego wydarzenia to wielki zaszczyt. Od 1967 roku wystąpili tam m.in. Britney Spears, Michael Jackson, U2, The Rolling Stones, Prince, Madonna, Lady Gaga, Beyonce, Kate Perry, Justin Timberlake i Rihanna. Niezła plejada gwiazd, prawda?

7 Rings – GENIALNA parodia Michała Sieńkowskiego Was powali. HIT! >>

W tym roku swój koncert zagrał zespół Maroon 5 i spotkał się z miażdżącą krytyką. Fani zarzucają grupie i jej liderowi Adamowi Levine, że występ był nieprzygotowany, wykonanie słabe, a wokalista miał znikomy kontakt z publicznością. Widzowie podkreślają, że występ podczas Super Bowl powinien być traktowany jako wyróżnienie, a nie „kolejna chałtura”.

Pete Davidson ma nową dziewczynę. Już się nie kryją z uczuciem >>

Część wielbicieli Maroon 5 broni jednak zespołu twierdząc, że po rezygnacji z kolejnego występu dla NFL Rihanny i Pink grupa miała mało czasu, żeby przygotować się do koncertu, bo jedynie… kilka miesięcy.

Jak Wam się podoba występ Maroon 5 podczas Super Bowl?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you, Denver! ??✨ Kansas City, are you ready?? ?⚡️?#REDPILLBLUESTOUR

Post udostępniony przez Maroon 5 (@maroon5)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.