Reklama
placeholder
News

Marshmello zagrał w duecie z Polakiem! Znają się od dawna

Marshmello zagrał w duecie z Polakiem! Znają się od dawna

Fot. Instagram.com/marshmellomusic

Reklama
Reklama
placeholder

Marshmello zagrał w duecie z Polakiem! Okazało się, że muzycy znają się od dłuższego czasu. Wiedzieliście o tym?

Roksana Węgiel: nowy teledysk już w sieci! Zobacz Dobrze Jest Jak Jest >> 

Marshmello wystąpił na scenie w czasie Orange Warsaw Festival 2019. DJ zagrał remiksy kilku dobrze znanych hitów, m.in. How Deep Is Your Love Calvina Harrisa, Save The World Swedish House Mafii i Sicko Mode Travisa Scotta. Nie zabrakło też kawałków samego Marshmello – Alone i Happier (który DJ nagrał wspólnie z Bastille).

Michał Szpak dał niesamowity wykon! Ludzie płakali >> 

W pewnym momencie na scenie obok Marshmello pojawił się polski DJ – Dawid Kabaciński – znany szerszej publiczności jako Sikdope. Dlaczego to właśnie on wystąpił w duecie ze światową gwiazdą? Mówi się, że obaj muzycy mieli kiedyś wspólny management, jeszcze zanim Marshmello osiągnął międzynarodowy sukces, i od tamtej pory bardzo sobie kibicują. Kim jest DJ Sikdope, który zagrał duet z Marshmello?

Polski akcent u Christiny Aguillery. Co za wyróżnienie! >> 

Dawid Kabaciński swoją karierę zaczynał w klubach w Koszalinie. Dziś 29-latek gra przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Swój największy hit – Snakes – wypuścił w 2016 roku. Kawałek nadal jest grany na największych festiwalach światowej sceny klubowej. Przebój pojawił się m.in. na Sunrise Festival 2017. Jak podają źródła, Sikdope został niedawno zaproszony przez DJ-a Tiesto do nagrania wspólnego numeru. Ich My Whistle miało zostać przedpremierowo zagrane na Ultra Music Festival (Miami). Sikdope jest też pierwszym Polakiem, który w 2019 roku wystąpił na kultowym festiwalu Coachella.

Słyszeliście duet Marshmello i Sikdope na żywo?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama