News

Polski akcent u Christiny Aguillery. Co za wyróżnienie!

Polski akcent u Christiny Aguillery. Co za wyróżnienie!

Fot. Instagram.com/christina_aguillera

Na koncertach Christiny Aguillery pojawił się polski akcent. To ogromne wyróżnienie dla naszego kraju, naprawdę możemy być dumni. Zobaczcie o co chodzi! 

BTS wystąpili w Mam Talent! Jak wypadli? >> 

Polscy tancerze u Christiny Aguillery

Na początku czerwca 2019 roku Christina Aguillera rozpoczęła swoją koncertową rezydenturę w Las Vegas. W ramach The Xperience przez najbliższe 4 tygodnie gwiazda będzie grała w słynnym Zappos Theater.

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję! >> 

Podczas pierwszego występu artystki publiczność mogła usłyszeć jej największe przeboje, m.in. hity Fighter, Beautiful i Say Something. Uwagę przykuwał nie tylko świetny głos Aguillery, lecz także tancerze, którzy towarzyszyli jej tego wieczoru. Okazało się, że wśród nich znalazło się też dwóch Polaków.

Quebonafide zaskoczył stylówką na Orange Warsaw Festival! >> 

Mowa o Mariuszu „Mańku” Kotarskim i Januszu Libickim. Jak podają portale, dwaj tancerze od dłuższego czasu rozwijają swoją karierę w Stanach Zjednoczonych i współpracują z wielkimi nazwiskami. Jak dostali się do zespołu Christiny Aguillery? Mówi się, że po prostu zachwycili piosenkarkę na castingu… ;-) Kim są polscy tancerze, którzy wystąpili u boku Christiny Aguillery?

Gwiazdy disco polo: ile zarabiają Zenek Martyniuk, Weekend i Boys? >> 

Mariusz „Maniek” Kotarski to jeden z najlepszych polskich tancerzy. Współpracował m.in. z: Brianem Friedmanem, Kevinem Maherem, Mishą Gabriel, Laurą Edwards czy Lee Daniel. W 2008 roku został zaproszony do prestiżowego przedstawieniu CARNIVAL. 3 lata później wystąpił jako finalista największego Show Monsters of Hip-Hop w Los Angeles.

Janusz Libicki urodził się w 1996 roku. Regularnie brał udział w międzynarodowych warsztatach tanecznych, teraz pracuje przede wszystkim w Los Angeles. Jest członkiem założonego przez Tonego Tzara League of Divine Brotherhood. Brał udział w programie World Of Dance-Jennifer Lopez. Uczył tańca w kilku miastach w Polsce, Szwecji i Paryżu.

Gratulujemy polskim tancerzom takiego sukcesu! ;-) 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💙 #Xtina#TheXperience#Vegas

Post udostępniony przez 𝐓𝐇𝐄 𝐗𝐏𝐄𝐑𝐈𝐄𝐍𝐂𝐄 + 𝐓𝐇𝐄 𝐗 𝐓𝐎𝐔𝐑 (@thexperiencelive)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @christina_aguillera

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Find the hidden????

Post udostępniony przez @ christina_aguillera

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @christina_aguillera

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj