News

Michał Szpak dał niesamowity wykon! Ludzie płakali

Michał Szpak dał niesamowity wykon! Ludzie płakali

Fot. YouTube.com/Polsat

Michał Szpak dał niesamowity wykon podczas jednego z koncertów. Wokalista zaśpiewał tak, że ludzie płakali ze wzruszenia. Musicie tego posłuchać!

Polski akcent u Christiny Aguillery. Co za wyróżnienie! >> 

4 czerwca 2019 roku w Gdańsku zorganizowano koncert Polskę Kocham. 30 Lat Wolności. Wydarzenie upamiętniało pierwsze wolne wybory w naszym kraju, które odbyły się w 1989 roku. Na scenie pojawili się m.in.: Kamil Bednarek, zespół LemON, Mateusz Ziółko i Michał Szpak. To właśnie wykon Szpaka zrobił na publiczności największe wrażenie.

BTS wystąpili w Mam Talent! Jak wypadli? >> 

Michał Szpak na koncercie Polskę Kocham. 30 Lat Wolności zaśpiewał przebój Dziwny Jest Ten Świat z repertuaru Czesława Niemena. Jego interpretacja była tak emocjonalna, że nie zabrakło łez wzruszenia:

Słyszałam na żywo. To było po prostu genialne. Dziwny jest ten świat, ale Ty Michale rozpraszasz każdy mrok.

A się popłakałam, Michał wzbudza tyle emocji swoim śpiewem. Dzięki Michał.

Uważam, że ten kawałek po Czesławie Niemenie niech zostanie już zarezerwowany dla Michała. Nikt tego lepiej nie zaśpiewa i nikt więcej nie powinien kaleczyć tej przepięknej piosenki. Niech Dziwny jest ten Świat śpiewa już tylko Michał.

Wspaniałe wykonanie, ciarki na całym ciele i wzruszenie. Skromny, ma swój styl i urok. Idź tą drogą – pisali fani w komentarzach.

REWELACJA!!!!!!

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Co się stało? >> 

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Michał Szpak wykonuje piosenkę Dziwny Jest Ten Świat. Właśnie od tego utworu zaczęła się kariera wokalisty. Szpak zaśpiewał ją podczas castingów do pierwszej edycji programu X Factor. Ostatecznie Michał zajął w programie 2. miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską.

Też się wzruszyliście?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje wszystkim za opiekę i prace nad przygotowaniami do @polsatsuperhitfestiwal To był naprawdę ogromny sztab ludzi! Nie pamiętam kiedy czułem taki wielki stres, starałem się tego nie pokazywać ale bywało różnie hahahah Za stylizacje jako prowadzący odpowiedzialni byli: @mariusz_przybylski @thedreamsstudio #biżuteria @zozodesign_official Za niezwykle spektakularne stroje sceniczne: @filiplaura_ #makeup @by_catnel Dziękuje Wam za to ogromnie!!!! To było niesamowite Dziękuje również: Michał Pańszczyk Tomek Kępka Gosia Nędza Jacek Jastrowicz Jacek Siębor Sławek Sokołowski Aldona Dąbrowska Wspaniałym muzyką z zespołu (Damian Kurasz, Adrian Adamski, Rafał Inglot, Bartek Skiba, Witold Paśko) Jak i również za wiarę w udźwignięciu nowej roli prowadzącego Ninie Terentiew ❤️ #show #tv #music #festival #rock #rockstyle #new #love

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#dreamer

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szmer Blask Czerwony Zielony Peace #holiday #fashion #beach #portrait #man #tomford

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj