News

Marta Gałuszewska jako Shakira! Będzie najlepsza? [WIDEO]

Marta Gałuszewska jako Shakira! Będzie najlepsza? [WIDEO]

fot. instagram.com/shakira/ youtube.com/Magazyn Gala

Marta Gałuszewska wystąpi jako Shakira! Czy będzie najlepsza? Zobaczcie nagranie i przekonajcie się sami. :-)

Marta Gałuszewska jako Sanah! Śpiewa wielki hit [WIDEO] >>

Już 31 października zobaczymy kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tegoroczna edycja miała swoją premierę w marcu, jednak ze względu na pandemię koronawirusa zawieszono show. Program wrócił na początku września.

Przypomnijmy, że uczestnicy w każdym z odcinków wcielają się w najbardziej popularne muzyczne gwiazdy. Osoba, która najlepiej odda swoją postać, zostaje nagrodzona czekiem na 10 tysięcy złotych, który przeznacza na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Uczestników ocenia jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk.

CYPIS - kim jest producent najbardziej viralowych polskich piosenek? >>

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marta Gałuszewska jako Shakira

Marta Głuszewska jest jedną z uczestniczek 13. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dotychczas 26-latka wcieliła się w takich artystów jak The Weeknd, Ariana Grande, Michael Jackson, Ania Dąbrowska, Whitney Huston, Zdzisława Sośnicka, Sanah oraz Beyonce.

Tym razem zwyciężczynię The Voice of Poland 8 zobaczymy w nowym i zaskakującym wydaniu. Marta Gułaszewska wcieli się w Shakirę i zaśpiewa piosenkę She Wolf. Jak piosenkarka poradziła sobie z tym wyzwaniem? Dowiemy się już w sobotę wieczorem. Poniżej możecie zobaczyć fragment występu.

Odcinek, który zobaczymy 31 października, jest ostatnim przed wielkim finałem. Właśnie w najbliższą sobotę dowiemy się, którzy artyści staną do walki o nagrodę w wysokość 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Lanberry: nowa płyta już dostępna! [TRACKLISTA] >>

Jak Wam się podoba Marta Gałuszewska jako Shakira?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. 🇵🇱 Ten post ma 2 cele: 🏆 Po pierwsze, chcę pogratulować @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal świeżutkiej wygranej - absolutnie zasłużona, Kochani! Jestem zaszczycona, że mogłam osobiście doświadczyć Waszej magii scenicznej i ciepła ludzkiego. Nie ma dla Was rzeczy niemożliwych! ❌ Po drugie i cięższe - dzięki osobistemu fotografowi Beyonce, który przypadł mi na jeden dzień, mogę podzielić się z Wami tą dodatkową chwilą, w której dane mi było wcielić się w jedną z najbardziej wpływowych kobiet dzisiejszego świata. Próba zbliżenia się do niej przez ten wieczór nie była prosta; nigdy nie myślałam, że mam w sobie wystarczająco dużo pewności siebie. Od 3 dni Polska jest w ogniu. Ja też jestem przerażona, oburzona i rozgoryczona. Bycie kobietą nigdy nie było zbyt łatwe. Teraz zaczyna być przekleństwem. Ale zdradzę Wam mały sekret: okazuje się, że każdy z nas ma w sobie trochę Queen B. Użyjmy jej mądrze. . 🇺🇸 This post has 2 purposes: 🏆 First, I wanna congratulate Edyta and Michał on last night’s win - well deserved, guys! I’m honored I could experience your stage magic and overall kindness in person. The sky is the limit for you! ❌ Secondly, and way more heavily - thanks to Beyonce’s private photographer for a day, I have a chance to share with you the additional time I got to spend as one of the most powerful women in today’s world. Trying to be her for the night was not easy; never thought I had that confidence in me. These past 3 days Poland has been on hellfire and I too am mad beyond words. Being a woman was never too easy. But now it’s becoming a curse. But let me tell you one thing: turns out we all have a bit of Queen B inside us. Let’s use it wisely. #strajkkobiet #pieklokobiet #niconasbeznas

Post udostępniony przez MVRT / Marta Gałuszewska (@mgaluszewska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. 1 / 2 / 3 ?.. ✨ #mvrt #rooftop #glam #ttbz #twojatwarzbrzmiznajomo

Post udostępniony przez MVRT / Marta Gałuszewska (@mgaluszewska)

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.