News

Ma 53 lata i wygląda jak nastolatka. Jaki ma sekret urody?

Ma 53 lata i wygląda jak nastolatka. Jaki ma sekret urody?

fot. Instagram.com/mizutanimasako

Masako Mizutani to modelka i influencerka, której profil na Instagramie obserwuje blisko 65 tysięcy osób. Z dostępnych informacji wynika, że we wrześniu 2022 roku Japonka skończy 54 lata. Patrząc na jej zdjęcia, trudno uwierzyć, że jest w takim wieku! Jaki jest sekret urody Masako Mizutani?

Eurowizja 2022: San Marino zszokowało jak nikt! O czym był pełen seksu występ Achille Lauro?  >> 

Masako Mizutani – kim jest?

Masako Mizutani ma męża, 30-letnią córkę i 28-letniego syna. Uroda, gotowanie, moda, dieta i gimnastyka to tematy, którymi Mizutani między innymi się interesuje i które porusza w mediach społecznościowych.

53-letnia Japonka zapewnia, że jej młodzieńczy wygląd nie jest zasługą operacji plastycznych, medycyny estetycznej czy Photoshopa. „Sekretem młodości” Masako Mizutani mają być odpowiednia pielęgnacja, sen, masaże oraz zdrowa dieta.

Masako Mizutani jest zwolenniczką delikatnego makijażu. W sieci dzieli się z obserwatorami poleceniami kosmetycznymi, podpowiada jak zadbać o wygląd i np. samodzielnie wykonać masaż twarzy.

Konto Masako Mizurani znajdziecie pod nazwą @mizutanimasako.

Michał Wiśniewski bierze 6. ślub. Kiedy i jak będzie wyglądał? >>

Też jesteście pod wrażeniem jej urody?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.