Reklama
placeholder
News

Mata z wielkim sukcesem. Zrobił to jako pierwszy Polak!

Mata z wielkim sukcesem. Zrobił to jako pierwszy Polak!

Fot. YouTube.com/SBM Label

Reklama
Reklama
placeholder

Mata odniósł wielki sukces. 20-letni Michał Matczak osiągnął to jako pierwszy Polak! 

Mata: kim jest raper, który szokuje PATOINTELIGENCJĄ? >> 

Pod koniec czerwca raper wypuścił teledysk do piosenki Kiss cam (podryw roku). Klip do utworu, w którym Mata opowiada historię miłosną i nawiązuje do singla Candy Quebonafide, obejrzano na YouTube już blisko 20 milionów razy.

To właśnie love song Kiss cam (podryw roku) znalazł się na 198. miejscu listy Global 200 Excl. US magazynu Billboard! 

Mata na liście Billboard

MATA pierwszym polskim artystą na liście Billboard!

Historia dzieje się na naszych oczach. Za sprawą swojego ostatniego singla “Kiss cam (podryw roku)” Mata został pierwszym polskim artystą, którego utwór trafił na globalną listę Billboard Global 200 Excl. US. Uwzględnia ona ponad 200 światowych rynków muzycznych z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych. Najnowszy singiel Maty jest także pierwszą polskojęzyczną piosenką, która trafiła na światowe listy przebojów. Do tej pory teledysk do "Kiss cam (podryw roku) wyświetlono ponad 18 milionów razy, a sam utwór został odsłuchany blisko 12 milionów razy w serwisach streamingowych.

Tak się robi dookoła świata! – czytamy na Facebooku wytwórni SBM Label.

Kiss cam (podryw roku) jakiś czas temu pobił polski rekord najczęściej słuchanej piosenki w ciągu doby na Spotify. W ciągu dwudziestu czterech godzin odtworzono ją 700 tysięcy razy. Poprzedni rekord należał do Patokreacji Maty (600 tysięcy odtworzeń).

Mata ogłasza jedyny taki koncert! [DATA, BILETY] >> 

Mata – koncert 2021

Przypomnijmy, że 2 października 2021 roku Mata zagra na terenie lotniska Bemowo/Babice w Warszawie. Wydarzenie ma być jedynym koncertem promującym nowy materiał rapera w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama