News

Mata jako SKUTE BOBO – nowa ksywa i nowy kawałek! Posłuchajcie

Mata jako SKUTE BOBO – nowa ksywa i nowy kawałek! Posłuchajcie

fot. YouTube.com/GOMBAO 33

Mata wydał nowy kawałek. Tytuł i pseudonim wykonawcy utworu są takie same. Posłuchajcie piosenki Skute Bobo. Uwaga, tekst zawiera wulgaryzmy!  

Mata w singlu La la la (oh oh) z Whitem 2115. W takim wydaniu go jeszcze nie słyszeliście! >> 

Mata – Skute Bobo

Niedawno Mata udostępnił nową piosenkę, którą można znaleźć pod hasłem Skute Bobo. Singiel pojawił się na Spotify i kanale YouTube Gombao 33 miesiąc przed premierą drugiej płyty rapera. 

Krążek Młody Matczak będzie dostępny od 21 września. Już w preorderze album sprzedał się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną.

Wydanie utworu Skute Bobo pod takim samym pseudonimem wywołało sporo spekulacji. Fani zastanawiali się czy to większy projekt Maty. Pojawiły się spekulacje, że może to być element bonusowego albumu, który trafi do rąk słuchaczy razem z preorderem.

Mata ogłasza jedyny taki koncert! [BILETY] >> 

Mata – koncert

Przypomnijmy, że 2 października 2021 roku Mata zagra na terenie lotniska Bemowo/Babice w Warszawie. Wydarzenie ma być jedynym koncertem promującym nowy materiał rapera w Polsce.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.