News

Mata – spontaniczny koncert nad Wisłą, interweniowała policja. Raper 'przeprosił' fanów

Mata – spontaniczny koncert nad Wisłą, interweniowała policja. Raper 'przeprosił' fanów

fot. YouTube.com/Przekosa/Instagram.com/33mata

Mata dał spontaniczny koncert nad Wisłą w Warszawie 23 maja 2022 roku. Miał to powtórzyć następnego dnia, jednak występ nie doszedł do skutku, bo interweniowała policja.

Michał Matczak wyjaśnił wszystko fanom na Instagramie i zwrócił się do prezydenta miasta oraz przedstawicieli PGE Narodowy.

Eurowizja 2022: Subwoolfer z wyjątkową parodią. Znalazło się także miejsce dla Krystiana Ochmana >> 

Mata – koncert nad Wisłą

Mata wrzucił na swój profil piosenkę Schodki i jego fani od razu wyczuli, że coś się szykuje. Raper zagrał koncert na jednej z barek na Wiśle w Warszawie i zapowiedział, że wróci na kolejne show. 

Słuchajcie, jak część z Was widziała może wczoraj, podpłynął do nas patrol policji wodnej na koniec barki i ogólnie mamy trochę przypał, bo chcą nam wlepić organizację imprezy masowej. Słuchajcie, to nie jest moja wina, że ja wrzuciłem tylko na story moją piosenkę, a tam przyszło 30 tysięcy ludzi, sorry, k**a, nie? – powiedział Mata na swojej relacji.

Young Leosia i Skute Bobo w duecie. Chcą depenalizacji marihuany >> 

Mata – koncert w Warszawie nad Wisłą: oświadczenie

Jakiś czas później Mata wyjaśnił dlaczego nie doszło do planowanego koncertu.

Słuchajcie, jest mi w ch*j przykro, że czekaliście dzisiaj na marne. Do końca próbowaliśmy coś wymyślić, ale dostałem info, że jeśli pojawię się na plaży, to będzie nam groziło do 8 lat pozbawienia wolności za organizowanie nielegalnych wydarzeń masowych.

Wczoraj dużo osób skakało do Wisły, a po stronie „poniatówki” jest dużo głębiej i wiry są znacznie silniejsze, więc ryzyko, że komuś z Was stałaby się krzywda, było po prostu za duże.

Wiem, że wielu z Was przyjechało z daleka. Chcieliśmy dzisiaj ogłosić Mata Tour po całej Polsce, bo ostatnio, jak graliśmy na lotnisku, Wy przyjechaliście do nas, więc tym razem, to my chcieliśmy mieć tripa. No ale wiadomo, kto znowu zepsuł całą zabawę.

Jak pogoda się poprawi i uda nam się dogadać z władzami, to znowu pobawimy się wszyscy nad Wisłą.

Opener 2022: dlaczego Doja Cat nie wystąpi? [OŚWIADCZENIE] >>

Mata wymienił prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego oraz PGE Narodowy:

Liczę na wsparcie tego projektu, ponieważ jest legendarny.

@pgenarodowy, może pozwolicie mi w końcu u siebie zagrać??? Może nie musiałbym wtedy dogadywać się z przeciwnikami politycznymi Waszych przełożonych? – podsumował Michał Matczak.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.