News

Mateusz z Fit Lovers zrobił salto i spadł ze sceny. Ucierpiała jedna osoba [WIDEO]

Mateusz z Fit Lovers zrobił salto i spadł ze sceny. Ucierpiała jedna osoba [WIDEO]

Fot. Instagram.com/fit.lovers

Mateusz z Fit Lovers spadł ze sceny. W wyniku wypadku ucierpiała jedna osoba. Zobaczcie, co dokładnie się stało.

Walka Justin Bieber vs Tom Cruise w klatce!? Tego w MMA jeszcze nie było >> 

Fit Lovers – upadek ze sceny

8 czerwca 2019 roku odbyła się gala See Bloggers. W trakcie imprezy na scenie pojawili się m.in. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani jako Fit Lovers. Para wręczała nagrodę Ani Lewandowskiej. W pewnym momencie doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta ZMIENIA PŁEĆ! To już pewne >> 

Mateusz postanowił wykonać na scenie swój popisowy numer, czyli salto. Niestety, spadł ze sceny wprost na siedzącą w pierwszym rzędzie kobietę. Wydawało się, że nikomu nic poważnego się nie stało. Mateusz z Fit Lovers tuż po wypadku powiedział, że już nigdy więcej nie zrobi salt.

Taylor Swift przeprosiła Joe Jonasa za wydarzenie sprzed 10 lat. Pogodzili się? >> 

Qczaj do Fit Lovers

Do upadku Mateusza z Fit Lovers na gali SeeBloggers 2019 odniósł się Qczaj. Na InstaStory trener poinformował, że kobieta, na którą upadł Mateusz ma uszkodzony dysk szyjny. Zdradził też, że po wypadku nikt nie skontaktował się z kobietą, na którą upadł Mateusz. To dopiero mąż poszkodowanej miał zadzwonić do Fit Loversów i poinformować o jej stanie.

YouTube: Lord Kruszwil STRACIŁ KONTO! >> 

Całą sytuację skomentował też Mateusz Janusz. W poniedziałek nagrał InstaStory, na którym powiedział, że kilka razy rozmawiał z kobietą, na którą upadł. Zarówno ona jak i jej mąż zapewniali, że wszystko jest w porządku. Ze łzami w oczach zapewnił też, że żałuje tego, co się stało:

(…) Kilka godzin temu dostaliśmy informację, że jednak stan tej Pani nie jest taki, jak mógł się wcześniej wydawać. Jestem załamany tą sytuacją. Nie wiem, co ma zrobić, żałuję tego salta z każdą sekundą. Nie chciałem, żeby to tak się skończyło, nigdy w życiu!

Justin Bieber i Hailey znowu o ślubie. Jest nowa data >> 

Fit Lovers zapewnił, że czuje się w pełni odpowiedzialny za całą sytuację i jest w stałym kontakcie z mężem poszkodowanej kobiety:

(…) Odkąd się dziś o tym dowiedzieliśmy po treningu, byliśmy totalnie rozwaleni. Wiadomość, że ta Pani ma teraz przeze mnie kołnierz, to najgorsza rzecz dla mnie. Rozmawiałem z jej mężem, aby informował mnie na bieżąco jak z jej stanem zdrowia, bo jutro dopiero wyniki rentgena – napisał.

Julia Wieniawa zdradziła jak poznała Barona! >> 

Mateusz z Fit Lovers zaznaczył też, że zrobi wszystko, żeby poszkodowana przez niego kobieta jak najszybciej wróciła do zdrowia:

(…) Zrobię wszystko, żeby ta Pani jak najszybciej wróciła do zdrowia, jak tylko będzie jasna sytuacja, co trzeba zrobić, jakie są wyniki i zalecenia lekarza.

Pamiętajcie, żeby zawsze na siebie uważać, bo z pozoru niegroźny wypadek może mieć poważne konsekwencje!

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FIT LOVERS (@fit.lovers)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak to się mówi nowy dzień, nowe możliwości. Chociaż czasem wydaje nam się, że tych możliwości nie ma? Pogoda do bani, walka z codziennymi obowiązkami... ale okazuje się, że to małe kroki, które jednak postanowimy postawić zadecydują o późniejszym sukcesie. To może być jeden przeczytany artykuł w temacie, który Cię interesuje, jeden zdrowy przepis, który spróbujesz wykonać, 1 ćwiczenie powtórzone 30 razy.... nauczenie się 1 zdania w języku obcym, sprawdzenie jednej nowej opcji w Twoim aparacie poza trybem auto i mnóstwo innych właśnie takich małych rzeczy, które w skali roku dadzą Ci pokaźną nową umiejętność i MOŻLIWOŚĆ rozwoju.✌️ Niby tak mało, niby wszyscy o tym wiemy, a jednak nie zawsze jest ten zew zrobienia czegoś ponad swoje minimum. A właśnie "to coś" robi z minimum - > NEXT LEVEL. ?? #deep ? ________________ #motivation #healthylifestyle #maczfit #maczfitcatering #lifestyle #fitlovers

Post udostępniony przez FIT LOVERS (@fit.lovers)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s a PRANK, bro ! ??? Zobaczcie reakcję Mateusza na moją zmianę koloru włosów -YouTube zaprasza?

Post udostępniony przez FIT LOVERS (@fit.lovers)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Największe fit targi w Polsce @goactiveshow tuż tuż? Aktualnie przygotowujemy dla Was w ciul atrakcji, żebyście bawili się jak króle ! ?? 1. Wspólny TRENING WARIAT na scenie głównej (25.05-godz. 14.15) 2. Nasza strefa EL WARIATO, gdzie po raz pierwszy stanie nasz stacjonarnie @elwariato.shop (24-26.05 godz. 10-17.00) 3. Spotkanie z Wami (foty, uściski, łzy i energia jak to zawsze przy spotkaniach pierwszego stopnia?❤️) Strefa fana: 25.05, godz. 10-10.30 Nasza strefa EL WARIATO: (25.05: 11.00-13.00, 16.30-18.00) + oczywiście konkursy, promocje i generalnie mega wixa!✌? Oprócz tego na targach spotkacie takie osobistości jak: Ewa Chodakowska, Qczaj, Burneika, Aga Radwańska, Joanna Jędrzejczyk, Siostry Adhid, naszych skoczków i wiele innych. To naprawdę będzie niezłe show? więc rezerwujcie swój bilet na www.goactiveshow.pl i szykujcie się na mocne wrażenia, bo żarty się skończyły!??? _____________ 24-26.05 Nadarzyn Ptak Warsaw Expo P.S prosimy zwróćcie uwagę na konkretne daty i godz. atrakcji ?

Post udostępniony przez FIT LOVERS (@fit.lovers)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Dostaniesz wilka?” - mówili. Ale do odważnych świat należy-też ktoś kiedyś wspomniał? #HongKong

Post udostępniony przez FIT LOVERS (@fit.lovers)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj