Reklama
placeholder
News

Don Kasjo o zmarłym Mateuszu Murańskim. Wspomniał o jego relacji z ojcem

Don Kasjo o zmarłym Mateuszu Murańskim. Wspomniał o jego relacji z ojcem

fot. YouTube.com/PRIME SHOW MMA

Reklama
Reklama
placeholder

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat. Wiadomość o jego śmierci trafiła do mediów 8 lutego 2023 roku.

Mateusz Murański nie żyje. Zawodnik MMA i aktor miał zaledwie 29 lat >> 

„Muran” był znany m.in. jako zawodnik federacji freak fight. Mateusz Murański w swojej karierze stoczył np. pojedynek z Kasjuszem Życińskim na Prime MMA Zadyma. „Don Kasjo” pokonał wtedy Mateusza Murańskiego. Kasjusz Życiński na łamach Sport.pl wspominał:

Moja wspomnienia? Pozytywne. Walczyliśmy razem, a to na swój sposób potrafi zbliżyć zawodników. Ta walka będzie dla mnie fajną pamiątką. A co do samego starcia, to wielu ekspertów twierdzi, że mierzyłem się wtedy z najlepszą wersją „Murana”. I myślę, że mają rację. Na walkę ze mną Mateusz nie potrzebował dodatkowej motywacji. (…) Był dobrze przygotowany i dał z siebie 200%. No i naprawdę mocno bił (…).

Fame MMA żegna Mateusza Murańskiego. Stworzyli specjalne wideo >> 

Don Kasjo wspomina Mateusza Murańskiego

W rozmowie z redakcją sport.pl Don Kasjo powiedział:

Szkoda chłopaka. Ale mam nadzieję, że jego śmierć będzie przestrogą dla środowiska freakowego, a nawet całego show-biznesu. (…) Żeby jednego wieczora nie mieszali psychotropów, sterydów i narkotyków. Obserwuję ten świat z bliska i wiem, co się dzieje (…).

Don Kasjo przyznał, że Mateusz Murański mógł czuć presję ze strony ojca – Jacka.

Koniec końców „Muran" sprawiał wrażenie poczciwego, ciepłego chłopaka. (…) Wydaje mi się, że to był dobry chłopak, którego zniszczyły freak fighty. W środku był wrażliwym kolesiem, ale przed kamerami musiał grać kozaka. Może czuł dużą presję ze strony ojca i nie chciał go zawieść? A już na pewno był od pana Jacka zależny. Praktycznie się nie rozdzielali. Nie twierdzę, że to źle, że był blisko ojca, ale może po prostu pan Jacek się świetnie odnalazł w specyficznym świecie freaków, a Mateusz nie był do tego stworzony i coś go w środku uwierało. Wszystkie dodatki mogły tylko spotęgować to uczucie – stwierdził Don Kasjo.

Arkadiusz Tańcula komentuje śmierć Mateusza Murańskiego. 'To kolejna ofiara hejtu' >> 

Mateusz Murański – przyczyna śmierci

Oficjalna przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego nie jest jeszcze znana.

Screeny wykorzystane do zdjęcia głównego artykułu pochodzą z filmu PRIME MMA ZADYMA: Kasjo vs Muran (FACE 2 FACE) na kanale YouTube PRIME SHOW MMA. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama