Reklama
placeholder
News

Mateusz Murański: prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie ratowniczki. Miała przekazać fałszywe informacje

Mateusz Murański: prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie ratowniczki. Miała przekazać fałszywe informacje

fot. instagra.com/famemmatv

Reklama
Reklama
placeholder

Mateusz Murański zmarł 8 lutego 2023 roku w wieku 29 lat. Ratowniczka, która była w mieszkaniu zawodnika MMA w chwili jego śmierci, miała przekazać fałszywe informacje odnośnie przyczyny zgonu. Mama sportowca zapowiedziała kroki prawne. 

Mateusz Murański – przyczyna śmierci. Mama zmarłego komentuje >>

Mateusz Murański: śmierć. Postępowanie w sprawie ratowniczki

Według wstępnych ustaleń przyczyną śmierci Mateusza Murańskiego mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem. Szczegółowe wyniki sekcji zwłok prawdopodobnie będą znane za około pół roku. W międzyczasie prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie ratowniczki, która niedługo po śmierci Mateusza Murańskiego miała zasugerować, że mężczyzna przedawkował oksykodon, czyli silny lek przeciwbólowy.

Narzeczona Mateusza Murańskiego wydała oświadczenie po jego śmierci. Co powiedziała? >>

Mama Mateusza Murańskiego, Joanna Godlewska-Murańska, opublikowała wpis w mediach społecznościowych, w którym oskarżyła ratowniczkę o zniesławienie jej syna i poinformowała, że prokuratura prowadzi postępowanie w jej sprawie:

Początkiem kłamliwej narracji przeciwko Mateuszowi był zniesławiający wpis (…), ratowniczka, która będąc na miejscu akcji reanimacyjnej, już 3 minuty po zakończeniu reanimacji, stworzyła fałszywą wiadomość, jakoby przyczyną zgonu Matiego było przedawkowanie oxycodonu. Upublicznienie tej kłamliwej informacji jest przedmiotem postępowania prokuratorskiego. W wyniku przeszukania mieszkania przez policję, nie znaleziono tego specyfiku ani jego pochodnych, ani żadnych innych nielegalnych substancji! Zachowanie tej konfabulantki i hieny (…), co miała nieść pomoc, a pogrążyła mnie jako matkę zmarłego dziecka i skazała na niewyobrażalny ból, powinno być ukarane nie tylko kodeksowo, ale też napiętnowane społecznie. Póki żyć będę, każdego dnia kładąc się spać, będę myślała o ściganiu jej parszywych kłamstw. I wyciąganiu konsekwencji wobec Joanny (…) – w imię ŚP. dobrego imienia mojego ukochanego syna MATEUSZA.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama