Reklama
placeholder
News

Chłopiec wtargnął na boisko i dwa razy uciekł ochronie! Dobiegł do Roberta Lewandowskiego! [WIDEO]

Chłopiec wtargnął na boisko i dwa razy uciekł ochronie! Dobiegł do Roberta Lewandowskiego! [WIDEO]

fot. Instagram: @tvpsport

Reklama
Reklama
placeholder

W czwartek 7 września 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie odbył się mecz Polska - Wyspy Owcze. Jeden z młodych kibiców wtargnął na boisko, aby spotkać się z Robertem Lewandowskim.

Shiloh Jolie-Pitt ścięła i przefarbowała włosy. Wygląda jak Angelina w młodości! >>

Chłopiec wtargnął na boisko podczas meczu Polska - Wyspy Owcze! [WIDEO]

Mecz Polska - Wyspy Owcze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy zakończył się wygraną naszej reprezentacji wynikiem 2 - 0. Kiedy piłkarze schodzili z murawy, na boisko niespodziewanie wtargnął kilkuletni chłopiec, któremu udało się uciec przed ochroniarzami dwa razy. Młody fan Roberta Lewandowskiego dobiegł do swojego idola. Kapitan naszej reprezentacji przytulił chłopca, po czym postanowił spełnić jego kolejne marzenie, oddając mu swoją koszulkę. 

Zendaya na zdjęciu z dzieciństwa z okazji urodzin. Ale słodziak! >>

Po spotkaniu z Robertem Lewandowskim młody fan kolejny raz uciekł przed ochroniarzami. Ci zaczęli biec za nim po murawie, po czym odprowadzili go na trybuny. Całe zdarzenie odbyło się na oczach kamer. Takie zachowanie zwykle jest karane zakazem stadionowym. Nie wiadomo jeszcze, czy chłopiec poniesie konsekwencje za wtargnięcie na boisko. Nawet jeśli tak, spotkanie z jednym z najlepszych piłkarzy świata przed kamerami na pewno osłodzi mu ewentualną karę od PZPN.

Nagranie ze spotkania chłopca z Robertem Lewandowskim możecie zobaczyć poniżej:

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama