News

Imię dla royal baby już znane? Chyba nie jest zaskoczeniem

Imię dla royal baby już znane? Chyba nie jest zaskoczeniem

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Księżna Meghan i książę Harry wybrali już imię dla swojego dziecka? Pojawiły się informacje, że decyzja została już podjęta. Wybór chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ale może wywołać spore zamieszanie na królewskim dworze.

Meghan Markle nie chce narzucać płci dziecku? >> 

Dziecko Harry’ego i Meghan – płeć, imię

Od kiedy tylko potwierdzono, że książę i księżna Sussexu spodziewają się pierwszego dziecka, nie cichną spekulacje na temat jego płci i oczywiście imienia. Po królewskim baby shower, na którym pojawiło się mnóstwo kwiatów i pastelowych kolorów, wszyscy są prawie pewni, że Meghan urodzi córkę. Pojawiły się plotki, że dziewczynka otrzyma imię Diana.

Jeśli Harry i Meghan rzeczywiście nazwą swoją córkę imieniem zmarłej tragicznie w 1997 roku księżnej, może to wywołać kolejną burzę w pałacu. Postać matki Williama i Harry’ego wciąż wzbudza wiele emocji. Nie od dziś wiadomo też, że obaj bracia bardzo przeżyli jej śmierć. Prawdopodobnie także William rozważał imię po księżnej dla swojej córki, jednak z jakichś powodów zmienił zdanie. Niewykluczone, że wpływ na decyzję miała królowa Elżbieta II. Monarchini prawdopodobnie wyrazi swoje zdanie także w kwestii imienia dla najmłodszego prawnuka.

Meghan Markle i Kate Middleton pobiły się w pałacu?! Musicie zobaczyć to wideo >> 

Według zakładów bukmacherskich Diana jest jednym z prawdopodobnych imion dla royal baby. Oprócz niego wymienia się jeszcze m.in. Elizabeth i Victorię lub Alexandra i Arthura w przypadku, kiedy na świat przyjdzie chłopiec. Jakie imię otrzyma dziecko Meghan i Harry’ego? Dowiemy się prawdopodobnie w kwietniu, bo na koniec miesiąca wyznaczono termin porodu księżnej.

Podoba Wam się takie imię?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"You do not have to be defined by your injury or disability. You may not realise or appreciate it yet, but do not underestimate the incredible impact you are having on those around you, by simply being yourself." — The Duke of Sussex, as he and The Duchess attended the #EndeavourFundAwards. The Duke presented Shaun with the Endeavour Fund Henry Worsley Award — swipe to watch Shaun’s story. Shaun Pascoe was diagnosed with Post Traumatic Stress after numerous tours around the world with the @RoyalAirForceUK Medical Emergency Response Team. He has now set up the Forces’ Sailing Charity @TurnToStarboard, providing more than 1200 sailing opportunities to service personnel and veterans. The Endeavour Fund Awards celebrate the achievements of wounded, injured and sick servicemen and women who have taken part in remarkable sporting and adventure challenges over the last year to help with their recovery.

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj