Reklama
placeholder
News

Megxit: Siostra Meghan Markle komentuje jej odejście z rodziny królewskiej. Padły mocne słowa

Megxit: Siostra Meghan Markle komentuje jej odejście z rodziny królewskiej. Padły mocne słowa

fot. instagram.com/meghanmarkle_official/perezhilton/

Reklama
Reklama
placeholder

Ostatnio Samantha Markle w długim tekście dla The Sun skomentowała odejście swojej siostry z rodziny królewskiej. Nie przebierała w słowach.

Meghan Markle i książę Harry – odejście z rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub 19 maja 2018 roku. Niecały rok po uroczystości, bo już 6 maja 2019 roku, para przywitała na świecie swojego pierwszego syna – Archie'go Harrisona.
Ich związek od samego początku wzbudzał duże kontrowersje. Od dawna mówi się o konflikcie między parą, a pozostałą częścią rodziny królewskiej. Napięcie ma być spowodowane m.in. faktem, że Meghan często odchodzi od tradycji panujących w brytyjskiej monarchii.

Meghan i książę Harry: rodzice chrzestni Archiego Harrisona ujawnieni? >>

8 stycznia 2020 roku Meghan Markle i książę Harry wydali zaskakujące oświadczenie. Para postanowiła wycofać się z rodziny królewskiej i uzyskać niezależność finansową. Decyzja podzieliła fanów i obserwatorów rodziny królewskiej i wielu osobom się nie podoba.

Samantha Markle – Meghan Markle i książę Harry

Samantha to przyrodnia siostra Meghan Markle. Od kiedy związek Meghan i Harry'ego stał się publiczny, Samantha wielokrotnie komentowała w mediach poczynania swojej siostry. Udzielała wielu nieprzychylnych wywiadów, a także wydała autobiograficzną książkę.

Siostra Meghan Markle napisała ostatnio artykuł dla magazynu The Sun (całość możecie przeczytać tutaj), w którym oskarżyła Meghan o wyrządzenie wielkiej krzywdy rodzinie królewskiej, bo wybrała bogactwo i fortunę nad rodzinę.

-Moja siostra rozerwała rodzinę królewską jak tornado. […] Ich celem jest sława i szczęście - być Hollywood. […] Kochałam moją siostrę, ale nie lubię osoby, którą się stała.

Samantha stwierdziła, Meghan powinna była zastanowić się czy jest w stanie żyć i zachowywać się zgodnie z zasadami rodziny królewskiej. Sama zastanawia się w tekście czy jej siostra kiedykolwiek chciała dopasować się do tego stylu życia.

-Decyzja księcia Harry'ego i Meghan o odejściu z obowiązków tak szybko po ich bajkowym ślubie wyrządziła wielką krzywdę […] Królowa, w wieku 93 lat, nie powinna zmierzyć się z takim stresem jak tym związanym z rozerwaniem rodziny.

Jej zdaniem Meghan i Harry mają jeden cel – sława i Hollywood. Uważa, że tak naprawdę wcale nie pragną prywatnego życia, zdala od blasku fleszy.

-Nic z dotychczasowych działań nie sugeruje, że naprawdę pragną życia prywatnego poza centrum uwagi. Paradowali na czerwonym dywanie, próbowali zawrzeć układy z Disneyem i stali się kumplami z Clooney'ami i innymi gwiazdami z listy A. [...] Obawiam się, że ona i Harry nigdy nie znajdą szczęścia.

Small World - najmocniejszy film Patryka Vegi i rola Wieniawy [ZWIASTUN] >>

Samatha Markle - kim jest

Samantha Markle jest 54-letnią byłą aktorką i modelką, która mieszka na Florydzie w USA. Zostało zdiagnozowane u niej stwardnienie rozsiane w 2008 roku i od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Nie została zaproszona na Royal Wedding. Media informowały, że nie rozmawiała z Meghan od dziesięciu lat.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama