Reklama
placeholder
News

Small World - najmocniejszy film Patryka Vegi i rola Wieniawy [ZWIASTUN]

Small World - najmocniejszy film Patryka Vegi i rola Wieniawy [ZWIASTUN]

Fot. YouTube.com/Patryk Vega

Reklama
Reklama
placeholder

Small World będzie najmocniejszym filmem Patryka Vegi. W produkcji zobaczymy m.in. Julię Wieniawę. Zobaczcie zwiastun!

Julia Wieniawa szczerze o seksie w swoim domu. „Ja to zapoczątkowałam” >> 

Small World – o czym jest nowy film Patryka Vegi?

Small World to film Patryka Vegi, który opowiada o handlu dziećmi. Produkcja przedstawi historię czteroletniej dziewczynki, która zostaje porwana z polskiej wsi. Uda się ją odnaleźć dopiero po czternastu latach. Jak podają portale Small World pokaże widzom trzy perspektywy – ofiary, jej rodziców oraz porywacza. Zdjęcia do Small World były realizowane w Bangkoku.

Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. (…) Scenariusz jest bardzo mocny – mówił o swoim filmie Vega. 

Small World Patryka Vegi – obsada

W nowym filmie Patryka Vegi wystąpią m.in. Piotr Adamczyk, znany z serialu Dom z Papieru, Enrique Arce oraz Julia Wieniawa. Przypomnijmy, że 21-latka już wcześniej współpracowała z Patrykiem Vegą. Zagrała w filmie Kobiety Mafii, który pojawił się w kinach w 2018 roku.

Kogo zagra Julia Wieniawa w filmie Small World? Niedawno Patryk Vega pokazał zdjęcie z planu filmowego na Instagramie. Julia Wieniawa pozuje na nim w odważnej bieliźnie. Jak podaje Onet aktorka wcieli się w postać „seksownej pokojówki”.

Patryk Vega rozpoczyna prace nad filmem Small World >> 

Small World – zwiastun filmu Patryka Vegi

22 stycznia 2020 roku na YouTube pojawiła się zapowiedź zwiastuna filmu Small World Patryka Vegi. Z wideo dowiadujemy się m.in., że „każdego roku sprzedawanych jest 1,5 miliona dzieci, 300 milionów ludzi jest niewolnikami”, a „handel ludźmi jest najszybciej rozwijającą się gałęzią przestępczości na świecie”.

Patryk Vega poinformował, że cały trailer filmu Small World będzie można obejrzeć w kinach przed seansem innego filmu reżysera – Bad Boy – którego premiera odbędzie się 21 lutego 2020 roku. 

Jest zwiastun 365 dni Blanki Lipińskiej! Jest aż za gorąco... [18+] >> 

Small World Patryka Vegi – data premiery

Kiedy film Small World pojawi się w kinach? Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana. Mówi się, że produkcja wejdzie na ekrany w czerwcu 2020 roku.

Czekacie na ten film?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama