News

Met Gala 2021 była tylko dla zaszczepionych. Kogo zabrakło?

Met Gala 2021 była tylko dla zaszczepionych. Kogo zabrakło?

fot. YouTube.com/Access

Met Gala 2021  odbyła się 13 września w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. W poprzednich latach „modowe Oscary” były organizowane w pierwszy poniedziałek maja. Tym razem imprezę przełożono ze względu na pandemię koronawirusa.

Koronawirus: obostrzenia w Polsce tylko dla niezaszczepionych. Minister Zdrowia potwierdza >> 

Gwiazdy, które goszczą na Met Gali starają się przyciągnąć uwagę wszystkich najbardziej oryginalnym i kreatywnym strojem. Nie zabrakło m.in. Billie Eilish, Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Pharrella Williamsa i Helen Lasichanh, Rity Ory, Rihanny i ASAP Rocky’ego czy Justina i Hailey Bieberów.

Z pewnością wielkim zaskoczeniem była Kim Kardashian, która postawiła na "total black look"... i to dosłownie! Oryginalny projekt stworzył Kanye West. Z kolei Lil Nas X postawił na iście królewską, potrójną kreację od Versace. 

Met Gala 2021 bez Nicki Minaj

W 2021 roku na Met Gali swojej stylizacji nie zaprezentowała Nicki Minaj. Artystka nie zaszczepiła się przeciw COVID-19, a gwiazdy, które chciały pojawić się na czerwonym dywanie, miały obowiązek przedstawienia certyfikatu szczepienia.

Chcą, żebyś na MET był zaszczepiony. Jeśli się zaszczepię, nie będzie to z powodu MET. Zrobię to, kiedy poczuję, że wiem wystarczająco dużo na ten temat. (…) Tymczasem bądźcie bezpieczni, noście maseczki wyjaśniła raperka na Twitterze. 

Niezaszczepieni nie dostaną pensji? Pracodawca będzie mógł ich wysłać na urlop bezpłatny >> 

Która z gwiazd tym razem skradła show na Met Gali? Zobaczcie te stylizacje i dajcie znać kto według Was miał najlepszy strój!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.