Reklama
placeholder
News

Met Gala: ile schudła Kim Kardashian, żeby… zmieścić się w sukienkę Marilyn Monroe?

Met Gala: ile schudła Kim Kardashian, żeby… zmieścić się w sukienkę Marilyn Monroe?

fot. Instagram.com/kimkardashian

Reklama
Reklama
placeholder

Met Gala 2022 odbyła się 2 maja w The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Wśród gwiazd, które uświetniły tegoroczne „modowe Oscary” była m.in. Kim Kardashian. Celebrytka wybrała na tę okazję słynną sukienkę Marilyn Monroe.

Met Gala: najlepsze i najgorsze kreacje gwiazd >> 

Met Gala 2022 – Kim Kardashian w sukience Marilyn Monroe

Partnerka Pete’a Davidsona zaprezentowała się na czerwonym dywanie w sukience, w której w 1962 roku Marilyn Monroe śpiewała prezydentowi Stanów Zjednoczonych – Johnowi F. Kennedy'emu –  słynne Happy Birthday.

Zaprojektowana przez Jeana Louisa tiulowa suknia w kolorze ciała, wyszywana na całej długości kryształkami (w liczbie ponad 2500), jest obecnie najdroższą na świecie. W 2016 roku, na aukcji Julien's została sprzedana firmie Ripley's Believe It or Not! za prawie 5 milionów dolarów. Na co dzień kreacja znajduje się w muzeum Ripley' w Orlando (Floryda), gdzie jest przechowywana w skarbcu z kontrolowaną temperaturą. Jednak na potrzeby przymiarek przed Met Galą przyleciała odrzutowcem do Beverly Hills – donosi Glamour.

365 dni: Ten dzień: suknia ślubna Laury hitem sieci. Gdzie można ją kupić? >> 

Kim Kardashian schudła, by móc włożyć sukienkę, którą przed laty nosiła ikona kina. W ciągu trzech tygodni miała zrzucić około 7 kilogramów. 41-latka miała traktować to jak przygotowania do roli. Kim Kardashian twierdzi, że jej dieta była restrykcyjna, ale nie była głodówką.

Kim Kardashian miała na sobie kultową suknię tylko przez kilka minut. Po tym jak zaprezentowała się w niej przed fotoreporterami, założyła replikę kreacji.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama