Reklama
placeholder
News

Met Gala 2023 – co już wiadomo i gdzie oglądać online?

Met Gala 2023 – co już wiadomo i gdzie oglądać online?

fot. youtube: fragment materiału Harper's Bazaar UK

Reklama
Reklama
placeholder

Met Gala 2023 obędzie się w poniedziałek 1 maja. Gdzie będzie można oglądać relacje z "modowych Oscarów" i jak ma wyglądać gala?

Met Gala: najlepsze i najgorsze kreacje gwiazd >>

Met Gala 2023: co już wiadomo?

Met Gala 2023 po raz pierwszy odbyła się w 1995 roku i została zorganizowana przez redaktor naczelną magazynu Vogue, Annę Wintour. W 2023 roku wydarzenie niezmiennie od lat odbędzie się w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Wśród prowadzących Met Gali 2023 znaleźli się Dua Lipa, Penelope Cruz, Michaela Coe oraz tenisista Roger Federer. Motywem przewodnim Met Gali 2023 została twórczość Karla Lagerfelda. Słynny niemiecki projektant mody przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora kreatywnego marki Chanel. Karl Lagerfeld zmarł 19 lutego 2019 roku, dlatego też dresscode na Met Gali 2023 roku brzmi "In honor of Karl", czyli "w hołdzie Karlowi".

Poza samą Met Galą Metropolitan Museum of Art zorganizowało w specjalną wystawę poświęconą jego twórczości, na której znalazło się łącznie 150 autorskich projektów oraz szkiców twórcy. Będzie można ją zobaczyć od 5 maja do 16 lipca 2023 roku w The Met Fifth Avenue w Tisch Gallery.

Met Gala: ile schudła Kim Kardashian, żeby… zmieścić się w sukienkę Marilyn Monroe? >>

Choć lista gości na Met Gali 2023 pozostaje tajemnicą, w zagranicznych mediach nie brakuje plotek odnośnie gwiazd, które mają pojawić się na czerwonym dywanie. Niektóre z nich potwierdziły już swoją obecność w mediach społecznościowych. Wśród gości na Met Gali 2023 mają znaleźć się między innymi Rihanna, Kim Kardashian, Kendall Jenner, Florence Pugh, Gigi Hadid i Billie Eilish. Po raz pierwszy na wydarzeniu podobno pojawi się również Paris Hilton. 

Met Gala 2023: transmisja online

W Polsce relację z Met Gali 2023 będzie można oglądać online na stronie vogue.com. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30 czasu wschodnioamerykańskiego. Oznacza to, że w naszym kraju Met Galę 2023 można będzie śledzić je po 12:00 w nocy z poniedziałku na wtorek.  

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama