News

Syn Michała Koterskiego i Marceli Leszczak miał wypadek. Co się stało?

Syn Michała Koterskiego i Marceli Leszczak miał wypadek. Co się stało?

Fot. Instagram.com/marcelamargerita

Syn Miśka Koterskiego i Marceliny Leszczak miał wypadek. Co się stało? Uczestniczka trzeciej edycji Top Model opowiedziała o tym co spotkało jej dziecko. 

Wersow przyznaje, że nie miała prawa do logo z sową. 'Jest mi strasznie głupio' >>  

Michał Koterski był w związku z 12 lat młodszą modelką w od 2016 roku. W 2017 roku para zaręczyła się. Niedługo później na świat przyszedł syn aktora i Marceli Leszczak – Fryderyk.

W styczniu 2021 roku partnerka Miśka Koterskiego potwierdziła, że ich związek dobiegł końca. W Q&A na Instagramie Marcela Leszczak zapewniła, że ma dobre relacje z ojcem swojego dziecka.

Misiek Koterski i Marcelina Leszczak – syn. Fryderyk miał wypadek

Jakiś czas temu modelka zdradzila fanom, że Fryderyk miał w przedszkolu wypadek. Konieczne było wezwanie pogotowia.

W sumie podzielę się z wami co dziś nas spotkało, a w zasadzie mojego Frysia. Miał wypadek w przedszkolu. Chyba pierwszy raz w życiu tak zamarłam. W słuchawce słyszałam tylko "Frysio...Rozbił głowę...Pogotowie...". Boże, że ja to dziś dźwignęłam, że nie rozpadłam się na milion kawałków. Mój biedny Frysio. (…) Nie ma większej wartości jak zdrowe i szczęśliwe dziecko – cytuje Marcelę Leszczak Pudelek.pl.

Paweł Tyburski oszpecony przez kosmetolog? 'Twarz zaczęła mi się zapadać' >>

29-latka dodała, że w trudnych momentach wspierał ją Michał Koterski.

Dzielę się z wami bez żadnych morałów, nasze doświadczenie nie będzie żadną przestrogą, bo dużo rzeczy jest nie do przewidzenia. Jedynie czuję wdzięczność za wsparcie rodziny. Był z nami Frysia tata, więc lęk dzieliłam na dwa.

Celebrytka podziękowała fanom za słowa otuchy i zdradziła jak czuje się chłopiec: 

(…) Pierwsza noc bez płaczu, wymiotów i innych niepokojących objawów więc daj Boże nie będzie tomografii. Frysio ma tyle zdjęć główki, bo rejestrowałam w jakim tempie rośnie guz. Z doświadczenia wiem, że dobrze mieć to w historii – przekazała na InstaStory.

Życzymy zdrowia!

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.