News

Paweł Tyburski oszpecony przez kosmetolog? 'Twarz zaczęła mi się zapadać totalnie' [FOTO]

Paweł Tyburski oszpecony przez kosmetolog? 'Twarz zaczęła mi się zapadać totalnie' [FOTO]

Fot. Instagram.com/pablotybori

Paweł  Tyburski został oszpecony? Uczestnik popularnego show opowiedział o nieudanym zabiegu, który przeszedł kilka miesięcy temu. Pokazał zdjęcia.

Ekipa skopiowała piosenkę innego artysty? Wardęga zarzuca im hipokryzję >>

Paweł Tyburski zdobył popularność dzięki 1. edycji Love Island. Wyspa Miłości. Wziął udział w programie wspólnie ze swoim bratem-bliźniakiem, Piotrem.

27-latek był bardzo aktywny w sieci. Na Instagramie obserwuje go ponad 240 tysięcy osób. Jakiś czas temu mężczyzna wycofał się z social mediów. Ostatni post na jego profilu został opublikowany w lutym 2021. Niedawno Paweł Tyburski postanowił wyjaśnić fanom powody swojej nieobecności.

Paweł Tyburski o nieudanym zabiegu medycyny estetycznej 

Uczestnik randkowego show wrzucił na InstaStory serię wpisów, w których twierdzi, że został oszpecony przez kosmetolog. Wcześniej reklamował kobietę na swoim profilu. Z relacji wynika, że z jej usług skorzystał też Piotr Tyburski.

(…) Zaczęło się dla mnie piekło. (…) Pani Anna wstrzyknęła nam prawdopodobnie kortyzol w okolice bruzd. Kortyzolem, który usuwa chrząstki i zwęża nosy. (…) Zaproponowała mi, że usunie mi mięsień żuchwy (żwacza) (...), dodając mi później w to miejsce nieudolnie kwas hialuronowy. (...) Po tym, jak twarz zaczęła mi się zapadać totalnie, ratowała się, ostrzykując moją twarz preparatem przeznaczonym dla osób starszych, po którym wyglądałem, jakbym wyjął moją twarz z ula. Wtedy już wiedziałem, że ta osoba zrobiła mi wielką krzywdę (...) – relacjonował.

Paweł Tyburski zdradził Monikę Kozakiewicz. Pokazała dowody na Instagramie >> 

Od stycznia 2021 roku mężczyzna przeszedł szereg zabiegów, które miały pomóc w poprawie wyglądu. Mimo wszystko twarz nie wróciła do normalnego stanu.

(...) Do dziś zadaję sobie pytanie, dlaczego mi to zrobiła? Czy zrobiła to celowo, czy z braku kompetencji? Zadawałem również jej to pytanie, na które otrzymywałem odpowiedź: "Skąd mogłam wiedzieć, że efekt końcowy mi się nie spodoba" – napisał Paweł Tyburski.

Dalej celebryta stwierdził, że pani Anna oczernia go, podając nieprawdziwe informacje na jego temat.

Paweł Tyburski przyznał, że nieudany zabieg bardzo wpłynął na jego stan psychiczny. To co przeżywa, porównał do depresji.

(…) Ta kobieta nie zabrała mi tylko twarzy, ale i moją karierę, pieniądze, życie prywatne, pewność siebie i zlecenia. (…) Straciłem sponsorów przez to, że nie byłem w stanie wyjść z łóżka przez pół roku…. Dostałem nawet propozycję gry w serialu, która była moim marzeniem. (…) Kiedyś nie wiedziałem jak to jest mieć depresję, nie rozumiałem tego totalnie. (…) Teraz rozumiem wszystkich tych, którzy to przechodzą – czytamy.

Michał Piróg trafił do szpitala. Ma niedowład części ciała, czeka go rehabilitacja >>

Paweł Tyburski opublikował wiadomości od innych osób, które twierdzą, że kosmetolog, o której mówi 27-latek jest niekompetentna i wykonanymi zabiegami skrzywdziła swoich klientów.

Jej profil na Facebooku został usunięty. Konto na Instagramie jest prywatne.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.