News

Michał Piróg szczerze o seksie z dziewczyną. Miał 'kaca moralnego'

Michał Piróg szczerze o seksie z dziewczyną. Miał 'kaca moralnego'

Fot. Instagram.com/michalpirog

Michał Piróg publicznie dokonał coming outu i ujawnił, że jest osobą homoseksualną w 2007 roku. Niedawno tancerz udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o tym jak wyglądało jego dorastanie.

Syn Michała Wiśniewskiego i siostra Sebastiana Fabijańskiego są parą? >> 

Michał Piróg o dorastaniu i seksie z dziewczyną 

Michał Piróg powiedział mamie o tym, że jest gejem jako nastolatek. W rozmowie z Żurnalistą przyznał, że w przeszłości było mu trudno, tym bardziej, że nie znał nikogo o takiej samej orientacji seksualnej.

Ja mojej mamie dużo wcześniej powiedziałem, że jestem gejem, niż był seks z dziewczyną. Wiedziałem, że jestem gejem, ale obserwowałem świat wokół mnie i nie za bardzo znałem innego geja – mówił.

Bardzo chciałem nie być gejem. Nie miałem tak, że chciałem to wyrzucić, bo uważałem, że to bardzo złe, tylko byłem przerażony, że nie widziałem w przestrzeni innych osób, które są homoseksualne. I bałem się, że takich ludzi jest na świecie może dziesięciu, a co jak żadnego nie spotkasz? A jeśli spotkasz i ten jeden z dziesięciu nie będzie w twoim typie? Więc może lepiej, jakby się okazało, że dziewczyny też są okej – dodał choreograf.

Cleo o byciu mamą: 'Może zaadoptuję jakieś dziecko' >>

42-latek miał dziewczynę w czasie kiedy już zdawał sobie sprawę z tego, że może być homoseksualny. Między nimi doszło do zbliżenia, którego Michał Piróg nie wspomina najlepiej.

(…) Na poziomie mentalnym nie mam problemu z kobietami, problem jest z seksem. I miałem dziewczynę, wiedząc, że raczej jestem homoseksualny. Fascynowała mnie, była przepiękna, bardzo zgrabna, inteligentna. Ja chciałem tej intymności i dlatego miałem kaca moralnego, bo mi nigdy nie stanął. I wiedziałem, że to jest strasznie przykre dla niej – stwierdził tancerz.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.