News

Syn Michała Wiśniewskiego i siostra Sebastiana Fabijańskiego są parą?

Syn Michała Wiśniewskiego i siostra Sebastiana Fabijańskiego są parą?

Fot. Instagram.com/m_wisniewski1972

Syn Michała Wiśniewskiego i siostra Sebastiana Fabijańskiego są parą? Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska mają spotykać się od kilku miesięcy.

Studniówka córki Michała Wiśniewskiego. Tak wyglądała Fabienne >>

Lider zespołu Ich Troje ma pięcioro dzieci, a dwoje z nich wkroczyło już w dorosłość. Najstarszy syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny w czerwcu 2022 roku skończy 20 lat. Siostra Xaviera, 18-letnia Fabienne, w tym roku bawiła się na swojej studniówce. 

Xavier Wiśniewski – dziewczyna

W wywiadzie, którego udzielił kilka tygodni temu, Xavier Wiśniewski zdradził, że jego serce jest zajęte. O swojej dziewczynie powiedział, że „wspiera i jest cudowna”.

Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję, to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło – mówił syn Michała Wiśniewskiego w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Xavier Wiśniewski nie powiedział wprost kim jest jego ukochana. Jak ustalił serwis Pudelek, wybranką 19-latka jest siostra Sebastiana Fabijańskiego.

Michał Wiśniewski pokazał wszystkie dzieci! Urocze zdjęcia >> 

Na profilu na Instagramie Xaviera Wiśniewskiego można znaleźć zdjęcie z siostrą Sebastiana Fabijańskiego. Weronika Weranda Fabijańska u siebie udostępniła teledysk, w którym wziął udział Xavier.

Wspólne zdjęcie Xaviera Wiśniewskiego i Weroniki Fabijańskiej można znaleźć też w mediach społecznościowych wokalisty Ich Troje. Michał Wiśniewski pokazał świąteczne zdjęcie, na którym Xavier Wiśniewski obejmuje Weronikę Fabijańską ramieniem.

Portal Pudelek przypomina, że Weronika i Xavier byli też gośćmi Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego podczas świąt Bożego Narodzenia, a także pojawili się na urodzinach synka pary, Bastiana.

Fabienne Wiśniewska oznaczyła konto na Instagramie Weroniki Fabijańskiej pod postem, w którym dziękuje „ekipie, która jest jej rodziną”.

Zayn Malik zdradzał Gigi Hadid z celebrytką? Miało być jak w 50 Twarzach Greya >> 

Weronika Fabijańska – kim jest? Informacje

Weronika Fabijańska zajmuje się tańcem. Tańczyła w grupie KLLBO, z którą występowała na wielu krajowych oraz międzynarodowych wydarzeniach. Trenowała w Rzymie, Londynie i Los Angeles. Weronika Fabijańska jest instruktorką w szkole tańca Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej.

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska pasują do siebie?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.