News

Michał Szczygieł o nowym singlu i pracy podczas kwarantanny w #4FUNhome

Michał Szczygieł o nowym singlu i pracy podczas kwarantanny w #4FUNhome

fot. facebook.com/4fun.tv

Michał Szczygieł opowiedział o nowym singlu oraz pracy podczas kwarantanny #4FUNhome. Młody wokalista zdradził nam wiele ciekawych rzeczy o sobie. Przekonajcie się sami!

Michał Szczygieł dołączył do naszej akcji #4FUNhome, z którą wystartowaliśmy 1 kwietnia. Na naszym profilu na Facebooku pojawiają się nagrania live z gwiazdami, w których sprawdzamy jak spędzają kwarantannę, pytamy jakie mają plany na czas kiedy wszystko wróci do normy oraz sprawdzamy ich znajomość najgorętszych muzycznych przebojów.

Alicja Szemplińska o Eurowizji 2021 i o radzeniu sobie z hejtem w #4FUNhome >>

Michał Szczygieł: piosenka Tak jak Chcę, kwarantanna

Michał Szczygieł zdobył popularność dzięki udziałowi w ósmej edycji The Voice of Poland. W programie doszedł do finału, w którym zajął trzecie miejsce. Właśnie do sieci trafił jego najnowszy singiel Tak jak Chcę, który sam opisuje jako piosenkę o imprezie.

Michał zdradził, że chciał dać fanom namiastkę tego co będzie się działo, gdy skończy się kwarantanna. Bardzo zależało mu na tym, żeby to była piosenka, którą się puszcza chwilę przed imprezą, żeby wprawić się w dobry nastrój. Trzeba przyznać, że naprawdę mu się to udało!

Lekarze leczą ciała, a artyści duszę – stwierdził Michał nawiązując do przymusowej izolacji.

Co Michał Szczygieł robił podczas kwarantanny? Artysta przyznał, że zdarzało mu się grać w gry na konsoli, ale także oglądał filmy z dzieciny ekonomii i historii. Oprócz tego pracował nad ukończeniem swojego materiału na płytę.

Michał Szczygieł: kiedy nowe single?

Michał Szczygieł wyjaśnił dlaczego w porównaniu do swoich kolegów z branży wydaje niedużą ilość singli. Wokalista z rozbrajającą szczerością powiedział, że składa się na to kilka czynników. Po pierwsze, nie dysponuje własnym materiałem. Po drugie, zdarza się, że nie jest przekonany do utworów, które są mu przedstawiane. Przyznał także, że wciąż poszukuje swojej ścieżki muzycznej.

Te wszystkie czynniki powodują, że cały proces tworzenia i publikowania muzyki jest spowolniony.

#4FUNhome nie mogłoby się odbyć bez naszych stałych zabaw - 44 sekundy i WYKOŃCZ TO! Oglądając relację live będziecie mogli dowiedzieć się czy Michał Szczygieł woli Andrzeja Piasecznego, czy Michała Szpaka. A jak Michał poradziła sobie z piosenkami Jamesa Bay'a i The Weekend? Musicie to zobaczyć!

Tylko u nas: Carla Fernandes na planie nowego klipu w #4FUNhome >>

Michał Szczygieł: pytania od fanów, kariera piłkarska

W #4FUNhome możecie zadawać pytania naszym gościom. Podczas rozmowy z Michałem padło dużo pytań o jego nową płytę. Sam piosenkarz powiedział, że płyta ma szansę pojawić się na początku przyszłego roku, ale jest to „spekulacja, a nie deklaracja”. ;-) Jednak fani talentu Michała nie powinni być zawiedzeni, bo dowiedzieliśmy się, że planuje wypuścić kolejny singiel już w te wakacje!

Zastanawialiście się także z kim z zagranicznych wokalistów nasz gość chciałby nagrać piosenkę. Odpowiedź mogła być tylko jedna. Michał wybrał The Weekend, ponieważ od dawna jest jego fanem. I my całkowicie to rozumiemy. ;-) 

Wiedzieliście, że Michał Szczygieł trenował piłkę nożną? Okazuje się, że jego pierwszym marzeniem była profesjonalna kariera piłkarska. Jednak niedługo po rozpoczęciu treningów przeszedł poważną kontuzję, która wyeliminowała go z gry na dwa lata. Potem doszły obowiązki związane ze szkołą i Michał porzucił to marzenie. Tak właśnie został muzykiem. Absolutnie nie żałujemy, że nią się zajął! 

Weronika Juszczak o The Voice of Spain i koncertach 2020 w #4FUNhome >>

W #4FUNhome na pewno odwiedzimy jeszcze innych artystów. Zadając pytania podczas naszej transmisji live macie szansę zgarnąć maseczki ochronne od Cupsell.pl. Pamiętajcie o #zostańwdomu i oglądajcie 4FUN.TV.

Jaką następną gwiazdę chcielibyście zobaczyć w #4FUNhome? :)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Tak jak chcę" już wszędzie🥴 . Fot. @wojtekkoziara

Post udostępniony przez Michał Szczygieł (@m_szczygle)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Link do pre-save nowego singla "Tak jak chcę" w bio Fot. @wojtekkoziara

Post udostępniony przez Michał Szczygieł (@m_szczygle)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Patrzę w górę⭐️

Post udostępniony przez Michał Szczygieł (@m_szczygle)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj