News

Michał Szpak pierwszym męskim ambasadorem szamponów w Polsce

Michał Szpak pierwszym męskim ambasadorem szamponów w Polsce

fot. materiały prasowe

O tym, że Michał Szpak został pierwszym polskim ambasadorem reklamowym szamponów popularnej firmy poinformowały m.in. Wirtualne Media. Piosenkarz jest pierwszym mężczyzną w historii marki, który reklamuje jej produkty na polskim rynku.

Team X – nowy skład już znany. Kim są influencerzy? >>

Michał Szpak pierwszym mężczyzną ambasadorem w reklamie znanej marki 

Wokalista, znany z charakterystycznego, odważnego wizerunku, którego elementem są m.in. bardzo długie włosy, reklamuje produkty marki Pantene. Kampanii z udziałem artysty towarzyszą hashtag i hasło: #silawlosow, Trzeba mieć siłę żeby być innym… Ale warto!

Włosy zawsze były moim znakiem rozpoznawczym, czymś, z czego byłem dumny. To uczyniło mnie wyjątkowym i dało mi odwagę, by być sobą, bez względu na to, co mówią inni. Teraz zostałem nowym ambasadorem marki Pantene, która ma na celu dać WSZYSTKIM więcej wspaniałych dni dla włosów i dać im możliwość bycia tym, kim naprawdę są. Potrzeba siły, by być innym, ale warto – napisał Michał Szpak na swoim profilu na Instagramie.

Met Gala: najlepsze i najgorsze kreacje gwiazd >>

Kampania #SiłaWłosów mówi o tym, jak ważną rolę w życiu każdego z nas odgrywają włosy. To one właśnie są jednym z głównych sposobów na określanie naszej tożsamości, wyrażania tego, kim jesteśmy, jak chcemy być postrzegani.

Marka Pantene zauważa jednak, że bycie sobą nie zawsze jest łatwe, bo nasz wizerunek może spotkać się ze społecznym odrzuceniem. Jej misją jest wsparcie każdego w wyrażaniu siebie poprzez włosy. Podkreśla to hasło przewodnie kampanii: Trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto.

Wybór Michała Szpaka na nowego ambasadora Pantene potwierdza zaangażowanie marki w inicjowanie dyskusji na istotne społecznie tematy. Kampania #SiłaWłosów ma wspierać każdego w wyrażaniu swojego indywidualizmu – niezależnie od uprzedzeń czy obowiązujących kanonów piękna.

Michał Szpak był dumny ze swojego wizerunku nawet wtedy, gdy jego wygląd spotykał się z brakiem akceptacji ze strony otoczenia. Jego wewnętrzna siła i niezłomność pozwoliły mu pozostać sobą i osiągnąć sukces. Nowy ambasador Pantene inspiruje tysiące ludzi do odważenia się do bycia prawdziwym sobą. Każdego dnia manifestuje siłę, jaką czerpie ze swoich włosów, będących nieodłączną częścią jego wizerunku.

Moje włosy są moją siłą. Pozwalają mi czuć się sobą. Zawsze tak było, nawet, gdy inni patrzyli na nie z dezaprobatą. Jestem naprawdę dumny z tego, że jako nowy ambasador marki Pantene mogę pokazywać innym, że włosy dają nam siłę do tego, żeby pomimo wszystkich przeciwności mieć odwagę do bycia sobą - mówi Michał Szpak. 

Eurowizja 2022: występ Polski i Krystiana Ochmana w Turynie – tak będzie to wyglądało >>

W najnowszej reklamie wokalista opowiada historię o tym, że czasem wyrażanie siebie wymaga ogromnej odwagi, ale bez wątpienia jest tego warte. Pokazuje też, jak ważną rolę w jego życiu prywatnym i scenicznym odgrywają włosy.

Marka Pantene podkreśla, że dzięki odpowiedniej pielęgnacji włosów każdego dnia możemy osiągnąć nie tylko ich zdrowie i piękno, lecz także pewność siebie i odwagę do bycia sobą w każdej sytuacji. #SiłaWłosów.

Zobaczcie reklamę z udziałem Michała Szpaka. 

 

 

 

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.