Reklama
placeholder
News

Michał Szpak zszokował wyzwaniem. Nie wyklucza… zmiany płci?

Michał Szpak zszokował wyzwaniem. Nie wyklucza… zmiany płci?

fot. Instagram: @michal_szpakofficial

Reklama
Reklama
placeholder

Michał Szpak zaskoczył fanów szczerym wyznaniem na temat swojej tożsamości płciowej. Wokalista w najnowszym wywiadzie otworzył się na temat… zmiany płci.

Michał Szpak bez wątpienia jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich artystów, który już na początku swojej kariery dał się zapamiętać z  oryginalnego wizerunku. Muzyk często stawia na nietypowe stroje i nie stroni od pomalowanych paznokci i makijażu. Michał Szpak jakiś czas temu przyznał w jednym z wpisów w mediach społecznościowych, że jest osobą queerową.

Michał Szpak spędza wakacje na safari. Apeluje do fanów >>

Michał Szpak o zmianie płci

Michał Szpak w listopadzie 2023 roku był gościem u Żurnalisty. Podczas wywiadu opowiedział przede wszystkim o swoim życiu prywatnym. Wokalista nie ukrywał, że choć potrafi ''dbać o miłość'' jest ''okrutnie trudnym człowiekiem do życia''. Artysta wyznał, że potrzebuje przestrzeni na ''odcięcie się energetyczne od drugiej osoby'' i woli być sam, szczególnie wtedy, kiedy ma za sobą koncert lub wywiad. W rozmowie z Żurnalistą Michał Szpak stwierdził również, że być może jest osobą transpłciową i nie wyklucza zmiany płci: 

Może się okaże, że pojadę do Tajlandii, zrobię sobie cycki i będę Michaliną? (...) Mam totalną potrzebę eksploracji. Porównam to niefortunnie do Michaela Jacksona. Zmienił siebie, stał się innym człowiekiem. Jedna część mnie bardzo się do tego wyrywa. Połowa. Druga połowa mówi mi: "Spokojnie. Przemyśl to. Na pewno tego chcesz? Bo to proces nieodwracalny".

Michał Szpak nago na zdjęciu. 'Odarty z fałszu' >>

Michał Szpak niedawno poruszył temat swojego życia osobistego również na swojej najnowszej płycie pod tytułem Nadwiślański mrok, która jest dostępna w sprzedaży od 24 listopada 2023 roku. Album określił jako ''najbardziej osobisty, odarty z fałszu, gęsty, krzykliwy, smutny, pełen ekstazy, muzycznie soczysty awangardowy, samotny''.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama