Reklama
placeholder
News

ASAP Rocky oświadcza się i bierze ślub z Rihanną w nowym klipie

ASAP Rocky oświadcza się i bierze ślub z Rihanną w nowym klipie

fot. Instagram.com/asaprocky

Reklama
Reklama
placeholder

ASAP Rocky wypuścił klip, w którym występuje Rihanna. W teledysku do D.M.B. raper oświadcza się ukochanej w nietypowy sposób, a później biorą ślub. 

Ida Nowakowska 3 razy zerwała zaręczyny z mężem. Dlaczego? >>

Z dumą ogłaszam mój debiut reżyserski. Wideo do D.M.B. już jest dostępne. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za pomoc, szczególnie mojej pani za motywację i rolę – napisał ASAP Rocky na Instagramie.

W tekście do D.M.B. ASAP Rocky rapuje: Nie biję mojej s**i, potrzebuję mojej s**i, co ma być nawiązaniem do byłego chłopaka Rihanny, Chrisa Browna. W 2009 roku muzyk pobił piosenkarkę.

ASAP Rocky i Rihanna: oświadczyny i ślub w D.M.B.

W nowym teledysku ASAP Rocky w pewnym momencie uśmiecha się do Rihanny. Grillzy na jego zębach układają się w napis: Wyjdziesz za mnie? Piosenkarka odpowiada mu uśmiechem – na jej zębach można zobaczyć słowo: Tak. Rihanna jest ubrana w czerwoną suknię ślubmą. Na końcu pojawia się zdjęcie pary młodej z napisem: Koniec.

ASAP Rocky aresztowany. Zatrzymano go po wyjściu z samolotu [AKTUALIZACJA] >> 

Fani spekulują co może oznaczać „ślubne” wideo ASAP Rocky’ego i Rihanny. To próba przed prawdziwą ceremonią? A może gwiazdorska para jest już po ślubie?

Przypomnijmy, że wkrótce Rihanna i ASAP Rocky zostaną rodzicami. W lutym 2022 roku brytyjskie media donosiły, że wokalistka i raper planują ślub, ale dopiero po tym, jak ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat. Mówiło się, że ceremonia będzie tradycyjna i odbędzie się na Barbadosie, czyli w ojczyźnie Rihanny.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama