Reklama
placeholder
News

Selena Gomez i DJ Snake znów łączą siły. Selfish Love lepsze niż Taki Taki?

Selena Gomez i DJ Snake znów łączą siły. Selfish Love lepsze niż Taki Taki?

Fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez i DJ Snake znów łączą siły. Ich Selfish Love jest lepsze niż Taki Taki? Posłuchajcie nowego singla i przekonajcie się!

Jeremi Sikorski w nowym singlu! POZWÓL MI zapowiedział kontrowersyjnym wpisem >> 

DJ Snake i Selena Gomez – nowa piosenka – Selfish Love

Słynny producent, przy współpracy z supergwiazdą popu, nagrał dwujęzyczny, zapierający dech w piersiach singiel Selfish Love! To już drugi wspólny utwór DJ Snake’a i Seleny Gomez. Powstał do niego klip w reżyserii Rodrigo Saavedry.

Przypomnijmy, że w 2018 roku artyści pojawili się razem w przebojowej piosence Taki Taki, w której usłyszeliśmy też Ozunę i Cardi B. Bardzo szybko utwór dotarł na szczyty list najpopularniejszych singli w szesnastu krajach. Teledysk też stał się jednym z najsłynniejszych w serwisie YouTube.

Cały świat jest w izolacji, dlatego postanowiłem zacząć pracować wyłącznie nad muzyką, która będzie poprawiała nastrój. Chciałem stworzyć coś dla całego świata, połączyć tam moje ulubione wpływy afro beat, latino, czegoś organicznego i uziemionego. Selena i ja rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że po „Taki Taki” chcemy dać ludziom kolejną rundę świeżej, letniej energii. Tak, byśmy już przy pierwszych sekundach utworu mogli poczuć się jak na wakacjach. „Selfish Love” powstało bardzo naturalnie i myślę, że to doskonała ewolucja naszej wspólnej historii – mówił DJ Snake o nowym singlu.

Justin Bieber: nowa płyta Justice tuż, tuż! Kiedy premiera? >>

Selfish Love jest pierwszym premierowym materiałem DJ-a Snake’a od wakacji 2020 roku. To potwierdzenie jego mistrzowskiego fachu w dziedzinie mieszania gatunków muzycznych, naturalnego łączenia rytmów latino z elektroniczną produkcją. Marzycielskie warstwy i delikatny saksofon świetnie uzupełniają się ze słodko-gorzkim wokalem Seleny Gomez, która z lekkością oraz gracją przeplata hiszpańsko- i angielskojęzyczne wersy, przekazując jednocześnie dużo emocji.

Przypomnijmy, że 12 marca 2021 roku ukaże się pierwsza hiszpańskojęzyczna EP-ka Seleny Gomez – Revelación.

Selfish Love podbije listy przebojów?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama