News

Michele Morrone – dzieci aktora 365 dni są podobne do taty! [ZDJĘCIA]

Michele Morrone – dzieci aktora 365 dni są podobne do taty! [ZDJĘCIA]

fot. instagram.com/iammichelemorroneofficial

Michele Morrone jest gwiazdą filmów 365 dni i 365 dni: Ten dzień, które powstały na podstawie powieści autorstwa Blanki Lipińskiej.

365 dni: Ten dzień - czy warto obejrzeć? Recenzje i opinie o drugiej części erotyku >>

365 dni: Ten dzień – film

27 kwietnia 2022 roku na platformie streamingowej Netflix zadebiutował film 365 Dni: Ten dzień. Scenariusz oparto na serii powieści Blanki Lipińskiej, która jest określana jako połączenie 50 Twarzy Greya i Ojca Chrzestnego.

W roli głównego bohatera Massimo wystąpił włoski aktor Michele Morrone. W jego ukochaną Laurę wcieliła się Anna Maria Sieklucka. Oprócz nich w produkcji wystąpili między innymi: Magdalena Lamparska, Otar Saralidze, Natasza Urbańska, Ewa Kasprzyk oraz Simone Susinna.

Książka 365 Dni opowiada historię pochodzącego z Sycylii gangstera Massimo, który, stykając się ze śmiercią, poznaje Polkę o imieniu Laura. Mężczyzna zakochuje się i chce zrobić wszystko, żeby Laura została z nim na zawsze. Porywa kobietę i daje jej 365 dni na to, żeby ona też go pokochała. Powieść Ten dzień natomiast jest kontynuacją losów dwójki. 

365 dni: Ten dzień – Michele Morrone z i piosenka Another Day z mocnym teledyskiem >>

Michele Morrone – kim jest?

Aktor urodził się 3 października 1990 roku w Melegnano w Lombardii. Na małym ekranie zadebiutował w 2013 roku w serialu Come un delfino. Większą rozpoznawalność przyniósł mu udział we włoskim Tańcu z Gwiazdami, w którym zajął drugie miejsce. Film Blanki Lipińskiej był dla niego debiutem na dużym ekranie. Dzięki niemu zyskał dużą popularność, która zagwarantowała mu angaż w kolejnych produkcjach.

365 Dni: Anna-Maria Sieklucka o scenach łóżkowych w nowych częściach filmu >>

Michele Morrone – dzieci

Na swoim instagramowym koncie aktor chętnie pokazuje materiały promocyjne filmu 365 dni: Ten dzień i fotografie z sesji zdjęciowych. Na jego profilu można znaleźć jednak jeszcze kilka zdjęć przedstawiających Morrone z dziećmi!  Mało osób wie, że Michele ma dwóch synów ze związku z libańską projektantką Roubą Saadeh, z którą rozstał się w 2018 roku. Mali Marcuda i Brado mieszkają w Libanie z matką. Ich dokładny wiek nie jest znany, ale szacuje się, że mają 8 i 5 lat. 

Możecie śledzić Michele Morrone na Instagramie (@iammichelemorroneofficial).

Urocza rodzina, prawda? ;)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ho messo al mondo due vite. #nothingelsematters

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Nosce Te ipsum” #beirut #lebanon

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.