Reklama
placeholder
News

365 Dni: Anna-Maria Sieklucka o scenach łóżkowych w nowych częściach filmu

365 Dni: Anna-Maria Sieklucka o scenach łóżkowych w nowych częściach filmu

fot. youtube.com/Kino Helios Polska

Reklama
Reklama
placeholder

Anna-Maria Sieklucka opowiedziała o scenach łóżkowych w nowych częściach produkcji z serii 365 Dni. Filmowa Laura zdradziła szczegóły pracy nad erotycznymi ujęciami. Czy było jej łatwiej? 

365 Dni 2 – data premiery filmu już znana [ZWIASTUN] >> 

Jakiś czas temu Blanka Lipińska skończyła pracę nad ekranizacją 365 Dni. Ten Dzień pojawi się na Netflixie 27 kwietnia 2022 roku. W rolach głównych wystąpią Anna-Maria Sieklucka (Laura) i Michele Morrone (Massimo).

365 Dni: Anna-Maria Sieklucka o scenach łóżkowych

W pierwszej części produkcji 365 Dni Anna-Maria Sieklucka wystąpiła w bardzo odważnych scenach. Podobnie będzie w sequelach – Ten Dzień oraz Kolejne 365 Dni. Jakiś czas temu aktorka powiedziała, że mimo doświadczenia, nie jest jej łatwiej w czasie kręcenia intymnych ujęć.

To nie jest wcale tak, że jak już nakręciłam, wiadomo jakie sceny, to teraz jest łatwiej. To tak wcale nie działa. Cały czas się trzeba do tego przygotowywać i myśleć o tym, w jaki sposób się do tego podejdzie. Gdzieś tam cały czas przygotowywać głowę – mówiła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

365 Dni: to on zagra Nacho w 2. części! Kim jest Simone Susinna? >> 

W wywiadzie dla serwisu Pomponik Sieklucka również wspominała sceny łóżkowe, które powstały na planie 365 Dni. Mówiła, że w czasie pracy czuła, że jest pod dobrą opieką. Ujawniła, że towarzyszył jej „koordynator od spraw intymnych”. Taka osoba odpowiada za to, żeby aktorzy czuli się komfortowo podczas kręcenia właśnie intymnych scen.

Przypomnijmy, że po tym jak Blanka Lipińska ogłosiła koniec serii 365 Dni, zdradziła, że napisała scenariusz do nowego erotyku. 

Co Sandra Kubicka myśli o filmie Blanki Lipińskiej o gitarzyście? >> 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama