News

Mikołaj Śmieszek: kim jest kolejny polski top model? [WIEK, MIASTO]

Mikołaj Śmieszek: kim jest kolejny polski top model? [WIEK, MIASTO]

fot. youtube.com/TVN Fashion

Kim jest Mikołaj Śmieszek? Sprawdzamy informacje na temat zwycięzcy 9. edycji programu Top Model.

Za nami finał 9. edycji programu Top Model, który odbył się w atmosferze skandalu w związanego ze sprawą Dominico D’Angelica. Na światło dzienne wyszły informacje dotyczące szokującej przeszłości kryminalnej 30-letniego modela. Mężczyzna został z usunięty z programu.

Dominic D'Angelica: nowe fakty. Sprawcy "podpisali się na ciele" ofiary? >>

Tym razem zwycięzcą show został Mikołaj Śmieszek, który w finale rywalizował z Weroniką Kaniewską i Patrycją Sobolewską. Model zdobył czek o wartości 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli oraz pojawi się na okładce magazynu Glamour.

Mikołaj Śmieszek – wiek, miasto, wzrost, Instagram, TikTok

Mikołaj Śmieszek ma 19 lat i 187 centymetrów wzrostu. Pochodzi z Rabki-Zdrój, jednak od pewnego czasu mieszka w Warszawie. Ma dwoje starszego rodzeństwa, ale w marzeniach o karierze modela najbardziej wspiera go mama.  

Śmieszek marzył o karierze piłkarskiej i jeszcze w sezonie 2018/2019 trenował na pozycji bramkarza. Jednak przerwał treningi. Chłopak postanowił spróbować swoich sił w modelingu.

W programie Top Model 9 wyróżnił się swoim pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru. Uwagę widzów zwróciła również metamorfoza Śmieszka - choć naturalnie jest brunetem, to na planie show zmieniono jego kolor włosów na platynowy blond.

Mikołaj Śmieszek jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie może pochwalić się liczbą ponad 239 tysięcy obserwatorów (@smieszekmikolaj). Modela znajdziecie również na TikToku, gdzie jego materiały zostały polubione już przez ponad 3,5 miliona użytkowników (@smieszekmikolaj).

BrzydUla 2: dlaczego Jacek Braciak nie wrócił do serialu? Mocne słowa >>

Kibicowaliście Mikołajowi?

 

 

 

 

 

 

 

@smieszekmikolaj

Do trzech razy sztuka!!! 😍🥰##viral @patrycjaxsobolewska

♬ original sound - Brent Rivera

 

 

@smieszekmikolaj

Tak kończy się każda Moja impreza xD ##dlaciebie

♬ original sound - SunriseMusic

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.