Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus zmieniła fryzurę. Tak teraz wygląda

Miley Cyrus zmieniła fryzurę. Tak teraz wygląda

fot. YouTube/Miley Cyrus/

Reklama
Reklama
placeholder

Miley Cyrus jest piosenkarką, która zdecydowanie nie stroni od zmian. 30-latka, która przez długi czas decydowała się na różne fryzury, pozostając wierną blondowi, postawiła niedawno na inny kolor. Jak teraz wygląda Miley?

Mama Miley Cyrus wyszła za mąż po raz trzeci. Tish Cyrus wzięła ślub z Dominiciem Purcellem >>

Miley Cyrus - nowa fryzura

24 września 2023 roku Miley Cyrus zaskoczyła fanów nową fryzurą, publikując serię zdjęć. Gwiazda, decydując się na bardzo ciemny brąz, rozpoczęła - zdaniem części internautów - "nową erę". Różne odcienie tego koloru były jej zdecydowanymi faworytami jeszcze na początku kariery. Może to właśnie rodzaj sentymentalnego powrotu?

Miley Cyrus zaczynała swoją przygodę w show-biznesie od aktorstwa już w młodym wieku. Zdobyła największą popularność za sprawą głównej roli w serialu młodzieżowym Hannah Montana. W produkcji wystąpiła jako nastolatka prowadząca podwójne życie. W roli tytułowej Hannah pojawiała się jako blondynka, a schodząc ze sceny, odsłaniała swoje naturalne, brązowe włosy wcielając się w Miley Stewart. Oba te kolory towarzyszyły jej przez wiele lat, ponieważ piosenkarka często farbowała włosy, używając danych odcieni zamiennie.

Już jakiś czas temu gwiazda wpadła na pomysł, by mistrzowsko połączyć blond oraz brąz i zdecydowała się na ciemne odrosty i pasemka, zostawiając resztę włosów w jasnym kolorze. Taką kombinację internauci mogli podziwiać m.in. w klipie do najnowszej piosenki Cyrus o tytule Used To Be Young, który pojawił się na jej kanale na YouTube pod koniec sierpnia 2023 roku. Artystka jest obecnie coraz częściej zaangażowana w promowanie produktów, udział w profesjonalnych sesjach oraz nie zapomina o rozwijaniu się w muzyce. Najnowszy album 30-latki o tytule Endless Summer Vacation, na którym znalazły się takie hity jak You czy Flowers, ukazał się w marcu 2023 roku. 

 

 


Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama