Reklama
placeholder
News

Mama Miley Cyrus wyszła za mąż po raz trzeci. Tish Cyrus wzięła ślub z Dominiciem Purcellem

Mama Miley Cyrus wyszła za mąż po raz trzeci. Tish Cyrus wzięła ślub z Dominiciem Purcellem

fot. Instagram: @tishcyrus

Reklama
Reklama
placeholder

Mama Miley Cyrus, Tish Cyrus, wyszła za mąż za aktora Dominica Purcella. Piosenkarka odegrała ważną rolę na jej ślubie.

Duncan Laurence wziął ślub ze swoim partnerem. To on wygrał Eurowizję 2019 >>

Tish Cyrus i Dominic Purcell - ślub

Mama Miley Cyrus, Tish Cyrus, wyszła za mąż za Dominica Purcella w sobotę 19 sierpnia 2023 roku. Aktor jest znany z między innymi z roli Lincolna Burrowsa z serii Prison Break oraz produkcji takich jak Legends of Tomorrow, Mściciel z Wall Street i Equilibrium. Miley Cyrus opowiedziała o ślubie swojej mamy w wywiadzie dla magazynu Vogue, którego udzieliła kilka dni po uroczystości. Piosenkarka zdradziła, że ślub Tish Cyrus i Dominica Purcella odbył się przy basenie w jej prywatnej posiadłości w Malibu, a ona sama odegrała na ślubie ważną rolę. Miley Cyrus była jedną z druhen swojej mamy i poprowadziła ją do ołtarza.

Bardzo się wzruszyłam na widok mojej mamy  tak szczęśliwej i zakochanej. Stanie u boku mojej matki i oddanie jej Domowi to chwila, którą zapamiętam do końca życia. Ten dzień był równie wyjątkowy i magiczny jak oni sami. - powiedziała Miley Cyrus w wywiadzie.

Allan Krupa rozstał się z ukochaną? Ślubu ma nie być >>

Mama Miley Cyrus i Dominic Purcell ogłosili swój związek w 2022 roku. Od tamtej pory na instagramowych profilach pary często pojawiały się wpisy, w których wyznawali sobie miłość i nie ukrywali, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Dominic Purcell jest trzecim mężem Tish Cyrus. W wieku 19 lat kobieta wyszła za mąż za perkusistę Baxtera Neala Helsona. Później była w związku z Billym Rayem Cyrusem, z którym rozwiodła się w 2010 roku po prawie 30 latach małżeństwa. Była para doczekała się dwóch córek, w tym Miley i Noah oraz syna, Braisona. Billy Ray Cyrus zaadoptował również dwójkę dzieci Tish Cyrus z poprzedniego małżeństwa, czyli córkę Brandi oraz syna Trace'a. Choć Noah i Braison nie pojawili się na ślubie, Tish Cyrus mogła liczyć na obecność Miley, Brandi i Trace'a.

Tish Cyrus podzieliła się zdjęciami ze ślubu z Dominiciem Purcellem na swoim profilu na Instagramie:

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama