News

Hunter Ecimovic o związku z nieletnią Millie Bobby Brown. 'Zostałem zmanipulowany'

Hunter Ecimovic o związku z nieletnią Millie Bobby Brown. 'Zostałem zmanipulowany'

Fot. YouTube.com/J-14 Magazine/Instagram.com/milliebobbybrown

Hunter Ecimovic ujawnił, że był w związku z Millie Bobby Brown. Znany tiktoker zdradził szczegóły, za które spadła na niego fala krytyki. Przedstawiciele 17-latki wydali oświadczenie.

Meghan Markle i Kate Middleton miały operacje plastyczne? Polski lekarz komentuje >>

Hunter Ecimovic opowiedział o związku z Millie Bobby Brown

21-latek nagrał live, w którym opisał swój związek z gwiazdą serialu Stranger Things i filmu Enola HolmesHunter Ecimovic stwierdził, że przez osiem miesięcy mieszkał z Millie Bobby Brown, o czym mieli wiedzieć jej rodzice, i uprawiał z nią seks. W Kalifornii tzw. granica wieku przyzwolenia to 18 lat. Jak podaje The Sun, Millie Bobby Brown i Hunter Ecimovic byli razem, kiedy dziewczyna miała 16 lat. 

Po przeczytaniu wielu negatywnych komentarzy, influencer miał przyznać, że Millie Bobby Brown padła ofiarą groomingu. To uwodzenie osoby małoletniej i zdobycie jej zaufania oraz zbudowanie więzi emocjonalnej, w celu wykorzystania seksualnego.

Jeżeli ktokolwiek został wykorzystany to ja. Użyła swoich mocy przeciwko mnie i zostałem zmanipulowany. Wszystko, co robiłem było legalne i zaaprobowane przez każdego z kim byłem. Millie się do tego nie odniesie, bo jest tchórzem – tłumaczył Hunter Ecimovic.

Jakiś czas później tiktoker nagrał kolejne wideo, w którym przeprosił za swoje słowa. Jego profil w mediach społecznościowych został zablokowany.

Britney Spears kończy karierę? >>

Millie Bobby Brown i Hunter Ecimovic – związek. Oświadczenie

Sama Millie Bobby Brown nie skomentowała wypowiedzi Huntera Ecimovica, ale głos w sprawie zabrali jej agenci.

Uwagi pana Ecimovica w mediach społecznościowych są nie tylko nieuczciwe, ale także nieodpowiedzialne, obraźliwe i nienawistne. Zamiast angażować się w publiczne dyskusje, podejmujemy działania, aby upewnić się, że raz na zawsze przestanie on się tak zachowywać – przekazano w oświadczeniu.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.