News

Miss Polski 2020 – finalistki [zdjęcia, informacje]

Miss Polski 2020 – finalistki [zdjęcia, informacje]

Fot. Instagram.com/doitdontwait/olgaa_krol/klaudczak

Wybory Miss Polski 2020 odbędą się w niedzielę 17 stycznia w Warszawie. Najpiękniejsza Polka zostanie wybrana już 31. raz. Z powodu pandemii koronawirusa po raz pierwszy w historii konkurs zostanie zorganizowany bez udziału publiczności i jak zapewniają organizatorzy - z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Która z Polek zostanie Miss Polski 2020?

Miss Polski - WYNIKI >>

Miss Polski 2020 – jury, prowadzący, gwiazdy

Miss Polski 2020 wybiorą kobiety. W jury zasiądą Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Anna Wyszkoni, Joanna Liszowska, Olga Buława, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kasiborska i Elżbieta Sawerska. Konkurs Miss Polski 2020 prowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, na backstage'u z finalistkami rozmawiać będzie Agnieszka Hyży (Popielewicz), która - nie każdy wie - walczyła o tytuł Miss Polski 2005.

Kto wystąpi podczas gali konkursu Miss Polska 2020? Kortez, Paweł Domagała, Ania Wyszkoni i Nick Sinckler to gwiazdy, które swoimi piosenkami uświetnią imprezę 17 stycznia.

Przypomnijmy, że Miss Polski 2019 została Magdalena Kasiborska, która przekaże koronę nowej miss. 

Ta aktorka zagra Madonnę? 'Nikt nie wątpi, że byłaby świetna' >>

Miss Polski 2020: finalistki

Decyzją jury do finału konkursu Miss Polski 2020 zakwalifikowały się:

Nina Amulska, 18 lat, Ostrołęka, reprezentuje Ziemę Łomżyńską

Nina z Ostrołęki uczy się w liceum plastycznym, a sztuka, rysunek, malarstwo i grafika to jej pasje. Chciałaby studiować na ASP i wystawiać swoje prace w galeriach sztuki. 

Klaudia Andrzejewska, 19 lat, Włocławek, reprezentuje woj. kujawsko–pomorskie

Klaudia jest absolwentką III Liceum im. Marii Konopnickiej we Włocławku. Aktualnie studiuje zarządzanie socjologią mediów i biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Interesuje się kosmetologią.

 

 

Natalia Balicka, 21 lat, Poznań, reprezentuje Wielkopolskę

Natalia dorastała w Zakrzewie obok Bydgoszczy. Studiuje w Collegium Medicum w Bydgoszczy, planuje zostać lekarzem. Jej pasją jest sport – trenuje kickboxing, kitesurfing i jeździ na snowboardzie.

 

 

Natalia Ciekańska, 20 lat, Zabrze, reprezentuje Śląsk

Natalia pracuje i studiuje w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Chce zostać architektem wnętrz. Wolny czas spędza aktywnie, ale lubi też dobrą książkę i film. Interesuje się wizażem.

 

 

Wiktoria Ciochanowska, 20 lat, Łomża, reprezentuje Ziemię Łomżyńską

Wiktoria studiuje na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. W wolnym czasie biega i jeździ na rowerze.

 

 

Angelika Duszczyk, 27 lat, Warszawa, reprezentuje Mazowsze

Angelika z wykształcenia jest dietetykiem, ale na co dzień pracuje jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych.

 

 

Justyna Haberka, 20 lat, Olkusz, reprezentuje Małopolskę

Justyna jest jedną z najmłodszych uczestniczek konkursu. 20-latka studiuje zarządzanie ze specjalizacją psychologia w biznesie w Akademii Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

 

Ewa Jakubiec, 23 lata, Słupice, reprezentuje Dolny Śląsk

Ewa w wywiadzie po wyborach Miss Dolnego Śląska 2020 zdradziła, że nie umie się nudzić. ;-) Na o dzień studiuje pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i jednocześnie pracuje jako pielęgniarka w klinice medycyny estetycznej. Podczas wyborów na pewno będą ją wspierać rodzina, przyjaciele oraz chłopak.

 

 

Anna-Maria Jaromin, 22 lata, Katowice, reprezentuje Beskidy

Anna-Maria jest studentką Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Jako specjalizację wybrała psychokryminalistykę.

Od najmłodszych lat trenuje jazdę konną i to jest jej największa pasja. W wolnych chwilach maluje też obrazy. W przyszłości, chciałaby pracować w konnym oddziale policyjnym.

 

 

Żaneta Kotarba, 22 lata, Gdów, reprezentuje Małopolskę

Żaneta studiuje dietetykę i pracuje jako menadżer restauracji. Przez 10 lat uczyła się gry na lutni w szkole muzycznej. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i podróżuje, najchętniej motocyklem. ;-) 

 

 

Małgorzata Molik, 25 lat, Choszczno, reprezentuje Pomorze Zachodnie

Gosia studiuje prawo. W internecie możemy znaleźć informację, że poza tym tańczy i… robi na drutach. Lubi brać udział w wycieczkach górskich.

 

 

Sandra Naum, 22 lata, Łącza, reprezentuje Małopolskę

Sandra jest studentką warszawskiej Akademii Teatralnej. To właśnie z wyuczonym zawodem wiąże swoją przyszłość. Ma 172 centymetry wzrostu.

 

 

Dominika Wójcik, 19 lat, Moszczenica, reprezentuje Łódzkie

Jako dziecko Dominika chciała zostać weterynarzem lub strażakiem. W wolnych chwilach gotuje i rysuje. Sama o sobie mówi, że jest nieśmiała.

 

Do finału zakwalifikowały się również dziewczyny, które w plebiscycie zdobyły największą ilość głosów:

 

Agata Śron, 19 lat, Wąsosz, reprezentuje Dolny Śląsk

Agata jest studentką kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W przyszłości chciałaby specjalizować się w kosmetologii leczniczej. Oprócz studiowania, na co dzień pracuje w żłobku, a wolny czas spędza ze znajomymi i podróżuje.

 

 

Wiktoria Kozik, 18 lat, Chełm, reprezentuje Lubelszczyznę

Wiktoria jest uczennicą ostatniej klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Uczy się w klasie o profilu humanistyczno-lingwistycznym. Od 6. roku życia tańczy w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie. Należy też do Zespołu Tańca Jazzowego BALLO.

 

 

Roksana Jagła, 22 lata, Chruszczobród, reprezentuje Śląsk

Roksana pochodzi z Chruszczobrodu, ale mieszka i pracuje w Dąbrowie Górniczej. Studiuje kosmetologię. Chce rozwijać swoją karierę w modelingu i w przyszłości otworzyć salon kosmetyczny.

 

 

Julia Gryczan, 23 lata, Gorzów Wielkopolski, reprezentuje Ziemię Lubuską

Julia studiuje oraz pracuje jako modelka. 23-latka z Gorzowa Wielkopolskiego jest dziewczyną Wojciecha Pająka – brązowego medalisty mistrzostw świata z 2019 roku w grapplingu i zawodnika MMA.

 

 

Sandra Krenc, 27 lat, Bydgoszcz, reprezentuje Ziemię Lubuską

O Sandrze nie wiadomo zbyt wiele. 27-latka z Bydgoszczy zdobyła tytuł II Wicemiss Ziemi Lubuskiej.

 

 

Olga Król, 19 lat, Turobin, reprezentuje Lubelszczyznę

Olga jest tegoroczną maturzystką. Chciałaby studiować dziennikarstwo i zostać prezenterką telewizyjną. Zajmuje się modelingiem.

 

 

Sabrina Olkowicz, 26 lat Bylice, reprezentuje Miss Polski UK

Sabrina pracuje jako menadżer w sieci popularnych pizzerii. Zdobyła tytuł pierwszej wicemiss Polski UK & Ireland i dotarła do finału brytyjskiej edycji Top Model!

 

 

Anita Sawicka, 21 lat, Lidzbark Warmiński, reprezentuje Warmię i Mazury

Anita studiuje prawo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Oprócz tego jej zainteresowania to kryminologia, cukiernictwo i motoryzacja.

 

 

Klaudia Matczak, 21 lat, Szczecin, reprezentuje Pomorze Zachodnie

Klaudia świetnie radzi sobie jako modelka! W wolnych chwilach uwielbia grać w siatkówkę.

 

 

Marta Byczuk, 27 lat, Legionowo, reprezentuje Mazowsze

Marta jest stewardessą. Za cel postawiła sobie promowanie świadomości ekologicznej.

 

 

Laura Wycichowska, 21 lat, Ciosaniec, reprezentuje Ziemię Lubuską

Laura to studentka bezpieczeństwa narodowego. Jakiś czas temu próbowała swoich sił w wojsku, ale  przekonała się, że to nie dla niej. Od dziecka interesuje się modelingiem.

 

 

Martyna Zimmer, 20 lat, Jeziory Wielkie, reprezentuje Wielkopolskę

Martyna studiuje pedagogikę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej pasją jest sport, psychologia i modeling.

 

 

Która z nich powinna zdobyć główną nagrodę? 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.