News

Miss Polski Nastolatek 2020: WYNIKI. Oto TOP5 oraz najpiękniejsza polska nastolatka!

Miss Polski Nastolatek 2020: WYNIKI. Oto TOP5 oraz najpiękniejsza polska nastolatka!

Fot. Instagram.com/miss.polski

Wybory Miss Polski Nastolatek 2020 odbyły się 15 stycznia 2021 r. Kto zdobył ten tytuł? Komu Magda Michalska przekazała koronę Miss Polski Nastolatek? Poznajcie WYNIKI! 

Miss Polski 2020 - WYNIKI >>

Miss Polski Nastolatek 2020: WYNIKI

Katarzyna Synowiec to Miss Polski Nastolatek 2020! Przed ogłoszeniem ostatecznych wyników jury wytypowało TOP5 dziewcząt, spośród których wybrana zostanie najpiękniejsza polska nastolatka.

TOP5 Miss Polski Nastolatek 2020:

 • nr 15 - Alicja Kucia - IV wice miss
 • nr 24 - Laura Walczak - I wice miss 
 • nr 3 - Magdalena Chrzanowska - II wice miss
 • nr 17 - Joanna Nabiałczyk - III wice miss 
 • nr 22 - Katarzyna Synowiec - MISS POLSKI NASTOLATEK

Gratulujemy zwyciężczyni oraz wszystkim finalistkom i uczestniczkom!

Kasia Synowiec - wiek, miasto, zdjęcia, Instagram

Kasia Synowiec, nowa Miss Polski Nastolatek 2020, ma 17 lat i  i pochodzi z Drezdenka, w konkursie reprezentowała Ziemię Lubuską. Nowa Miss Nastolatek uczy się w III Liceum Ogólnokształcącym o profilu biologiczno-chemicznym oraz w szkole muzycznej II stopnia w Gorzowie Wielkopolskim. Gra na fortepianie, interesuje ją też modeling, teatr i sport. Śpiewa od najmłodszych lat. Sprawdźcie, jak prezentuje się na Instagramie Kasia Synowiec:

Miss Polski Nastolatek 2020: gala, wybory, jury

W piątek 15 stycznia 2021 roku odbyła się finałowa gala wyborów Miss Polski Nastolatek 2020. Do rywalizacji przystąpiło 24 najpiękniejszych dziewcząt z całej Polski.

Przypomnijmy, że w 2019 roku Miss Polski Nastolatek została Magdalena Michalska. 20-latka pochodzi z miejscowości Orzesze-Zawiść w województwie śląskim.

Kiedy Magdalena wywalczyła tytuł najpiękniejszej nastolatki, miała 18 lat i uczyła się w technikum im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Żorach. Przyszłość chce związać z lotnictwem. Marzy, żeby zostać stewardessą.

O tym, kto zastąpił Miss Polski Nastolatek 2019, zdecydowały kobiety. Większość z nich ma doświadczenie w konkursach piękności. W jury Miss Polski Nastolatek 2020 zasiadły: Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012, Magdalena Kasiborska – Miss Polski 2019, Olga Buława – Miss Polski 2018, Elżbieta Sawerska – Miss Polski 2004, Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015, Magdalena Michalska - Miss Polski Nastolatek 2019, Kaja Funez - Sokoła – psycholog, była topmodelka oraz Magdalena Mucha -Trener Sukcesu.

Miss Polski 2020 – finalistki. Która zdobędzie koronę najpiękniejszej? >> 

Galę prowadzą: Ilona Krawczyńska (jedna z Sióstr ADiHD, niegdyś prowadząca 4FUN Dance, Miss Ziemi Łódzkiej i finalistka Miss Polski 2014), Kamila Świerc (Miss Polski 2017) i Krzysztof Ibisz.

W czasie show nie zabrakło muzycznych wrażeń! Zadbali o nie Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Paweł Tur i Karolina Stanisławczyk.

Miss Polski Nastolatek – uczestniczki

 • Maja Antoniuk – 16 lat, Olsztyn, reprezentuje Warmię i Mazury. Uczy się w II klasie Liceum Ogólnokształcącym nr 11 w Olsztynie. Chce zostać stomatologiem. Interesuje się modą, jej pasją jest taniec disco dance. Razem z grupą taneczną zdobyła 4. miejsce na Mistrzostwach Świata WADF.
 • Nikola Cichowska – 17 lat, Olsztyn, reprezentuje Ziemię Szczycieńską. Jest uczennicą III klasy Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie. Od 13. roku życia interesuje się modelingiem i z nim chce związać przyszłość. W wolnym czasie pisze wiersze i teksty piosenek.
 • Natalia Czapnik – 16 lat, Łódź, reprezentuje Łódzkie. Uczy się w liceum. Jest fanką aerial hoop, czyli akrobacji na wiszącym kole.
 • Paulina Domańska – 17 lat, Żyrardów, reprezentuje Ziemię Żyrardowską. Na co dzień uczy się w Klasycznym Liceum Ogólnokształcącym w Skierniewicach, w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Chce pracować jako lekarz medycyny estetycznej. Jej pasją jest śpiew.
 • Ewelina Gutowska – 16 lat, Grabowo, reprezentuje Ziemię Łomżyńską. Uczennica Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży w klasie o profilu technik weterynarii. W tej chwili jej pasją jest modeling i wizaż.
 • Adrianna Koperska – 17 lat, Poznań, reprezentuje Wielkopolskę. Uczy się w II klasie LO o profilu matematyczno- geograficznym w Swarzędzu. W przyszłości zostanie prawdopodobnie architektem, modelką lub aktorką. Trenuje pole dance.
 • Zofia Krajewska – 18 lat, Gniezno, reprezentuje Wielkopolskę. Uczy się w klasie maturalnej o profilu biologiczno-chemicznym w Liceum Ogólnokształcego w Gnieźnie. Przyszłość chce związać z medycyną i modelingiem. Kocha podróże, trenowała koszykówkę, piłkę ręczną, a nawet piłkę nożną.
 • Alicja Kucia – 14 lat, Bachowice, reprezentuje Małopolskę. Uczennica Liceum Ogólnokształcącym w Oświęcimu, w klasie o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym. Chce studiować medycynę. W wolnym czasie gra na gitarze i uprawia sport, głównie jeździ na rolkach i deskorolce.
 • Eliza Milewska – 18 lat, Jadowniki. Zdobyła tytuły Miss Krakowa Nastolatek 2020 oraz Miss Internautów Nastolatek Małopolski 2020
 • Joanna Nabiałczyk – 18 lat, Oława, reprezentuje Dolny Śląsk. Uczy się w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie. Przyszłość wiąże z dziennikarstwem i telewizją. Jest laureatką konkursów fotograficznych, malarskich i tanecznych.
 • Aleksandra Ołtarzewska – 16 lat, Łomża, reprezentuje Ziemię Łomżyńską. Uczęszcza do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży do klasy o profilu gastronomicznym. Przyszłość wiążę ze swoją pasją czyli, modelingiem oraz kulturą, językiem i muzyką koreańską.
 • Katarzyna Synowiec – 17 lat, Drezdenko, reprezentuje Ziemię Lubuską. Uczy się w III Liceum Ogólnokształcącym o profilu biologiczno-chemicznym oraz w szkole muzycznej II stopnia w Gorzowie Wielkopolskim. Gra na fortepianie, interesuje ją też modeling, teatr i sport. Śpiewa od najmłodszych lat.
 • Barbara Rząsa – 17 lat, Błażowa, reprezentuje Małopolskę. Uczy się w II klasie liceum ogólnokształcącego w Rzeszowie na profilu humanistyczno-dziennikarskim. Po maturze wybierze prawdopodobnie psychologię, pedagogikę lub dziennikarstwo. Jej pasją są taniec towarzyski, sport, modeling i fotomodeling.
 • Laura Walczak – 18 lat, Lędziny, reprezentuje Śląsk. Uczennica klasy biologiczno-chemicznej w Liceum Ogólnokształcącym w Bieruniu. W przyszłości chce zostać stomatologiem. Jej pasją jest modeling, interesuje się też kulturą azjatycką. Laura angażuje się w akcje charytatywne.
 • Oliwia Frańczak – 15 lat, Brzozowa, reprezentuje Świętokrzyskie. Uczennica  liceum o profilu humanistycznym w Kielcach. Chciałaby studiować prawo i zajmować się modelingiem. Jej największą pasją jest siatkówka. Jest zawodniczką UKS SMS Wybicki Kielce.
 • Julia Chluba – 15 lat, Sambrowice, reprezentuje Beskidy. Uczy się w I klasie Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego o profilu straż̇ graniczna w Raciborzu. W przyszłości chciałaby służyć w wojsku lub zostać lekarzem medycyny estetycznej. Jej pasją jest fotomodeling, podróżowanie, pływanie oraz gra w piłkę ręczną.
 • Julia Jachimek – 15 lat, Katowice, reprezentuje Beskidy. Uczy się w klasie biologiczno-chemicznej Liceum Ogólnokształcącego w Katowicach. Chce studiować medycynę. Jej pasją jest pływanie na wakeboardzie. Startowała w Mistrzostwach Polski i zdobyła 4. miejsce w kategorii u15.
 • Wiktoria Jórska – 15 lat, Grajewo, reprezentuje Ziemię Łomżyńską. Uczy się w liceum o profilu matematyczno-geograficznym w Grajewie. Chciałaby studiować dziennikarstwo lub architekturę. Gra na flecie poprzecznym, jej pasją są podróże, sport (bieganie i gimnastyka) oraz fotomodeling.
 • Nikola Gradowska – 15 lat, Starowa Góra, reprezentuje Łódzkie. Uczy się w technikum. Chciałaby zostać lekarzem medycyny estetycznej. W wolnym czasie jeździ na rolkach figurowych, a zimą na łyżwach i na nartach, które kocha od dziecka. Uwielbia polskie góry.
 • Paulina Porwoł – 17 lat, Czernica, reprezentuje Beskidy. Uczy się w liceum ogólnokształcącym o profilu europejskim. Jej największą pasją jest świat mody i to z nim chce związać przyszłość. W wolnych chwilach lubi piec, pasjonuje ją wizaż, interesuje się też branżą budowlaną. Po liceum chce studiować prawo i stosunki międzynarodowe.
 • Emilia Nowak – 19 lat, Chrzanów, reprezentuje Małopolskę. Uczy się w klasie maturalnej liceum ogólnokształcącego. Przyszłość wiąże z psychologią, chce prowadzić dom tymczasowy dla bezdomnych zwierząt. Jej hobby to modeling.
 • Martyna Mendelska – 18 lat, Przedbórz, reprezentuje Łódzkie. Uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym we Włoszczowie. Jest w III klasie o profilu biologiczno-chemicznym. W przyszłości chciałaby zostać farmaceutką. Jej pasja to m.in. modeling i taniec.
 • Anita Szewczyk – 16 lat, Bukowno, reprezentuje Beskidy. Uczy się w klasie o profilu prawno-artystycznym w Liceum Ogólnokształcącym w Olkuszu. Jedną z jej pasji jest modeling. Od 7. roku życia uczy się tańca. Jazda konna, siatkówka, snowboard i sporty wodne to jej ulubione aktywności.
 • Magdalena Chrzanowska – 17 lat, Włocławek, reprezentuje Kujawsko – Pomorskie. Uczy się we włocławskim liceum w klasie o profilu medyczno-farmaceutycznym. Chce zostać dietetykiem. Interesuje się modą i fotomodelingiem. Jej pasje to gotowanie oraz sport.

Miss Polski 2019 wybrana! Oto najpiękniejsza Polka >>  

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.