News

Kogel Mogel 3: piosenka z filmu w zaskakującej wersji!

Kogel Mogel 3: piosenka z filmu w zaskakującej wersji!

Fot. Facebook.com

25 stycznia, odbędzie się premiera 3. części kultowej komedii z lat 80. – Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3. Do sieci trafił właśnie teledysk z piosenką promującą film!

Kogel Mogel 3: piosenka z filmu

Szukaj mnie to utwór, który niewątpliwie kojarzy się z hitem Kogel Mogel. Pracując nad najnowszą częścią komedii, twórcy postanowili sięgnąć po niego ponownie. Tym razem jednak przebój został wykonany przez duet, który na pewno Was zaskoczy!

Nową wersję piosenki zaśpiewają Ania Rusowicz (córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, laureatka Fryderyka) i Sławek Uniatowski (finalista 4. edycji Idola, w 2018 wydał płytę Methamorphosis).

Kogel Mogel 3: o czym będzie? 

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 opowiada o dalszych losach bohaterów znanych z dwóch pierwszych części komedii Romana Załuskiego – Kasi Zawady oraz państwa Wolańskich – Mariana i Barbary.

Kasia pracuje jako dyrektor szkoły w swojej rodzinnej miejscowości – Brzózkach – i wciąż walczy z zalotami byłego narzeczonego Staszka Kolasy. Nagle do Polski wraca jej syn Marcin, który znany jest z tego, że lubi pakować się w kłopoty. Okazuje się, że tym razem ma pomysł na dość oryginalny biznes.

Tymczasem w rodzinie Wolańskich znowu nie jest nudno. Pani Wolańska zostaje popularną celebrytką ekspert od seksu. Wydaje nawet książkę. Nowe zajęcie nie podoba się jej bliskim – mężowi oraz córce Agnieszce, którzy zamierzają sprzeciwić się zaborczej Basi. Postanawiają uciec z domu, ale chcą jeszcze odwiedzić Piotrusia, który teraz wiedzie dostatnie życie u boku pięknej żony Marleny. Agnieszka i Wolański ruszają podróż, która i tym razem ich zaskoczy!

Kogel Mogel 3: obsada

Już 25 stycznia na ekrany kin wejdzie trzecia część komedii Kogel Mogel. Tym razem za reżyserię odpowiada Kordian Piwowarski. W filmie wystąpią m.in.: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Aleksandra Hamkało, Nikodem RozbickiMaciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna.

Czy nowa interpretacja przeboju Edyty Geppert powtórzy sukces oryginału? Przekonamy się niebawem! 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj