News

Mortalcio i Kartonii rozstali się. Internauci przypuszczają, że chodzi o inną dziewczynę

Mortalcio i Kartonii rozstali się. Internauci przypuszczają, że chodzi o inną dziewczynę

fot. Instagram: @mortalcioyt

Patryk "Mortalcio" Baran i Wiktoria "Kartonii" Bochnak znani z projektu Genzie poinformowali swoich fanów, że postanowili się rozstać. Internauci twierdzą, że powodem zakończenia związku influencerów była inna dziewczyna. 

Friz kupił nową willę. Tak wygląda nowy dom GENZIE >>

Mortalcio i Kartonii rozstali się - chodzi o inną dziewczynę?

Mortalcio i Kartonii byli w związku przez 5 lat. Para zdobyła szczególną popularność na Youtubie po tym, jak dołączyła do Genzie, czyli projektu Friza z Ekipy. Patryk i Wiktoria szybko zdobyli wielu fanów wśród internautów, a spora część z nich nie wyobrażała sobie, aby ci kiedykolwiek mogli się rozstać. Niedługo po tym, jak Mortalcio i Kartonii opublikowali poruszający filmik w sieci, w którym przyznali, że plotki o ich rozstaniu są prawdą, internauci zaczęli przypuszczać, że Patryk zostawił Wiktorię dla innej dziewczyny.

Shakira i nowa dziewczyna Pique są do siebie bardziej podobne niż wokalistka chciałaby przyznać? Ten TikTok mówi wszystko >>

Wielu fanów Genzie twierdzi, że nową dziewczyną Patryka jest Kinga Banaś, która wcześniej pojawiała się w odcinkach na oficjalnym kanale projektu. W sieci zaczęły pojawiać się również  Tiktoki, w których była mowa o bliskich relacjach influencerki z Mortalcio. Na jednym z nich członek Genzie, Wujas, zasugerował, że Patryk podoba się Kindze. Pod postami Mortalcio oraz jego rzekomej nowej dziewczyny na ich profilach na Instagramie zaczęło pojawiać się wiele krytycznych komentarzy internautów:

Po 5 latach nagle nie chcesz być z Wiką? To mega fajna dziewczyna będziesz tego żałował. No tak, już jesteś z kimś innym, gdzie twoja Kinga?

Kinga rozwaliła wasz związek.

Powinno ci być wstyd, że tak po prostu ją rzuciłeś a teraz się kleisz do Kingi. Jeszcze wrócisz do Wiczki.

Jeżeli to prawda, że jesteś z Patrykiem, to słabo z twojej strony.

Jeśli to z Patrykiem to prawda to jesteś potworem, po twoich Tiktokach zawsze była o tobie inna opinia, ale jak widać to było na pokaz. Obyś się kiedys poczuła tak jak Wika teraz.

Kinga, jeśli to prawda, to poważnie się zawiodlam.

Fajnie sie rozwala czyjeś związki? Wstydz się.

Swoją teorią odnośnie tego, że powodem rozstania Mortalcio i Kartonii była Kinga Banaś podzielił się między innymi twórca kanału na Tiktoku o nazwie @fanpageofinfluencers:

@fanpageofinfluencers Ciekawe jak to sie potoczy#kingabanaś #mortalcio #kartonii @Kinga Banaś • ig @kingabanas_ @Mortalcio @Kartonii ♬ original sound - •fan page•

 Mortalcio i Kartonii - filmik o rozstaniu

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.