Reklama
placeholder
News

Najjjka próbowała namówić Stanowskiego do wywiadu z samą sobą. Szybko ją spacyfikował

Najjjka próbowała namówić Stanowskiego do wywiadu z samą sobą. Szybko ją spacyfikował

fot. Instagram: @najjjka / @krzysztof.stanowski

Reklama
Reklama
placeholder

Najjjka zwróciła się do Krzysztofa Stanowskiego z prośbą o wywiad. Dziennikarz dał jej jednak do zrozumienia, że nie jest zainteresowany jej osobą. 

Krzysztof Stanowski po odejściu z Kanału Sportowego 1 lutego 2024 roku oficjalnie wystartował ze swoim nowym projektem o nazwie Kanał Zero. Pojawiają się na nim między innymi serie Trzecie śniadanie Marcina Mellera, które ten prowadzi na zmianę z youtuberem Maciejem Dąbrowskim oraz Mazurek & Stanowski. Ich wywiady cieszą się ogromną popularnością i przyciągają miliony widzów. Kanał Zero ma obecnie 815 tysięcy subskrybentów. Okazuje się, że rozmową z Krzysztofem Stanowskim zainteresowana jest jedyna katolicka influencerka w Polsce, Natalia Ruś, znana pod pseudonimem Najjjka. 24-latka stwierdziła, że jej rozmowa na Kanale Zero byłaby okazją na to, aby nagłośnić temat hejtu i ''wymienić się argumentami bez wyśmiewania kogoś''. Szybko przekonała się jednak, że dziennikarz ma na ten temat inne zdanie. 

Katolicka influencerka Najjjka ostrzega przed seksem w ciąży. Dlaczego? >>

Najjjka chciała, aby Krzysztof Stanowski zaprosił ją na wywiad. Dziennikarz odpowiedział

Najjka nie bez powodu jest uważana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych polskich influencerek. 24-latka często wypowiada się na temat aspektów życia w kontekście wiary katolickiej i podkreśla, że jest ''kobietą, która w żyje w czystości do ślubu''. Najjka regularnie udziela się na TikToku, Instagramie oraz platformie X, gdzie niedawno opublikowała wpis, w którym poprosiła Krzysztofa Stanowskiego o zaproszenie jej na wywiad do Kanału Zero:

Czekam aż zaprosicie kogoś mojego pokroju, bo widzę, że się rozkręcacie, a może wy będziecie w stanie świetnie porozmawiać i wymienić się argumentami bez wyśmiewania kogoś.

Krzysztof Stanowski zapytał:

A kim jesteś? 

 Najjjka przedstawiła się następująco:

Kobietą, która w żyje w czystości do ślubu. W mediach promuję bycie dziewicą, wartości religijne. Dostaję za to masę hejtu, gróźb itd. Okazuje się, że ludzie akceptują tylko jedną stronę, mnie nie.

Stanowski zdradził, ile Kanał Zero ‘zarobił’ przez pierwsze 4 dni. Kwota robi wrażenie? >>

Odpowiedź influencerki najwyraźniej nie zachęciła Krzysztofa Stanowskiego do przeprowadzenia z nią wywiadu. Dziennikarz odpowiedział:

Posiadanie (lub nie) błony dziewiczej to trochę za mało jak na punkt wyjścia do rozmowy. 

Najjjka postanowiła zawalczyć o swoje i w kolejnym wpisie próbowała przekonać Stanowskiego, że odcinek z jej udziałem byłby dobrym pomysłem:

To akurat dobry temat do rozmowy, aby promować dobre wartości. Jestem za życiem - przeciwniczką aborcji, katoliczką, otwarta na innych, radzącą sobie z masą hejtu, gróźb i pomówień na mój temat. Wystarczy pooglądać to co ludzie piszą o mnie w mediach, dobry odcinek by był. 

Te słowa również nie przekonały dziennikarza: 

Proszę pani, nie wiem, jak to inaczej ująć, ale po prostu wszystko mi jedno, czy będzie pani uprawiać seks i w którym momencie życia. Zachęcam natomiast do odtworzenia wywiadu z Tomaszem Czajką, programistą rakiet dla SpaceX.

Najjjka nie ukrywała, że nie jest zadowolona z takiej odpowiedzi: 

Szkoda, że w takim razie nie chce Pan poruszyć tematu, jak hejt, deepfake i fałszywe oskarżenia zniszczyły mi życie. Mógłby Pan zahaczyć o to, że należy akceptować każdego, a nie tylko osoby z jednej strony, a drugim tymczasem niszczyć życie. Pozdrawiam serdecznie.  

Chcielibyście obejrzeć wywiad Krzysztofa Stanowskiego z Najjjką? 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama