News

Najseksowniejsza kobieta świata 2021 wybrana! Kim jest Teyana Taylor?

Najseksowniejsza kobieta świata 2021 wybrana! Kim jest Teyana Taylor?

Fot. Instagram/teyanataylor

Jak co roku, magazyn Maxim podał listę 100 najseksowniejszych kobiet. Już samo pojawienie się na tej liście jest sporym wyróżnieniem! Na pierwszym miejscu znalazła się amerykanka - Teyana Taylor.

Teyana Taylor – kim jest najseksowniejsza kobieta 2021?

Teyana Taylor, a właściwie Teyana Me Shay Jacqueli Shumpert to kobieta wielu talentów. Jest raperką, tancerką, wokalistką, choreografką, modelką, aktorką, a także reżyserką. W tym roku skończy 31 lat i jest mamą dwóch dziewczynek. Jej mężem jest koszykarz NBA Iman Shumpert. Co ciekawe, obie córki Teyany urodziły się w łazience w ich domu, a poród odbierał jej mąż!

Amerykańska gwiazda przygodę z nagrywaniem muzyki zaczynała w wytwórni Pharella Williamsa. Rozgłos przyniósł jej występ w teledysku Kaynego Westa – Fade. Gdy słynny raper wziął ją pod swoje skrzydła, jej kariera nabrała rozpędu. W 2020 roku wydała swój trzeci album, po którym ogłosiła koniec kariery muzycznej. Teyana zakomunikowała to na swoim Instagramie (@teyanataylor), który śledzi obecnie 12,5 miliona fanów.

Gdy tancerka została wybrana najseksowniejszą kobietą świata, zamieściła na swoim profilu wpis, w którym opowiedziała o sesji okładkowej dla Maxime. Dodała, że na co dzień nosi dresy oraz luźne ubrania i jako zabiegana przedsiębiorczyni oraz mama dwójki, rzadko kiedy czuje się sexy.


 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.